Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Starejši dečki 2. liga 2019/20
Zapisnik: 10. krog 09.11.2019
TEKMA: Komenda A - Brinje Grosuplje 0 : 7
Datum: 10.11.19 - 09.30
Komenda - Igrišče Komenda Gledalcev: 30
Glavni sodnik: Hočevar Miha
1. pomočnik: Pirman Tomaž
2. pomočnik: Vodnjov Jakob
Delegat:
POSTAVI
Komenda A
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Popovič Žiga (V,K)
2006
3
Savšek Pintarić Nik
2006
4
Brolih Vito
2006
7
Vidergar Žan
2006
8
Avbelj Žak
2006
9
Topolšek Jan Klar
2006
17
Ravnikar Tilen
2006
19
Mamić Luka
2006
20
Jovanovič Miloš
2006
27
Kadunc Blaž
2006
29
Cerar Luka
2006
Brinje Grosuplje
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Zabukovec Val
2006
4
Strnad Liam (K)
2006
5
Mehle Miha
2006
6
Kušar Tevž
2006
7
Zelnik Urh
2006
8
Ježovita Filip
2006
9
Pahović Lan
2006
10
Tomšič Mark
2006
11
Čižmek Luka
2006
12
Zrnec Jaka (V)
2006
22
Bozovičar Aljaž
2006
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Igrec Jon
2006
6
Barle Andraž
2006
13
Špetič Luka
2006
18
Dobnikar Mark Maj
2006
24
Sarafinov Žan
2006
Trener
Prudič Simon
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Jusić Adnan (V)
2006
13
Tegelj Kristjan
2006
15
Zavodnik Tristan
2006
16
Ambrožič Urban
2006
17
Stojanović Uroš
2006
Trener
Marinšek Erik
STRELCI
Komenda A
Brinje Grosuplje
0 : 1     8 - Ježovita Filip (17')
0 : 2     11 - Čižmek Luka (20')
0 : 3     10 - Tomšič Mark (24')
0 : 4     9 - Pahović Lan (33')
0 : 5     8 - Ježovita Filip (34')
0 : 6     9 - Pahović Lan (54')
0 : 7     9 - Pahović Lan (58')
OPOMINJANI
Komenda A
29 - Cerar Luka (44')
Brinje Grosuplje
4 - Strnad Liam (2')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Komenda A
Minuta
Igralec
46'
18 - Dobnikar Mark Maj
46'
7 - Vidergar Žan
46'
6 - Barle Andraž
46'
29 - Cerar Luka
46'
24 - Sarafinov Žan
46'
9 - Topolšek Jan Klar
46'
13 - Špetič Luka
46'
17 - Ravnikar Tilen
46'
2 - Igrec Jon
46'
3 - Savšek Pintarić Nik
Brinje Grosuplje
Minuta
Igralec
36'
13 - Tegelj Kristjan
36'
11 - Čižmek Luka
36'
16 - Ambrožič Urban
36'
7 - Zelnik Urh
36'
15 - Zavodnik Tristan
36'
22 - Bozovičar Aljaž
36'
17 - Stojanović Uroš
36'
8 - Ježovita Filip
46'
1 - Jusić Adnan
46'
12 - Zrnec Jaka

REZULTATI TEKEM