Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Starejši dečki 2. liga 2019/20
Zapisnik: 7. krog 12.10.2019
TEKMA: NK Olimpija Ljubljana - Interblock 8 : 0
Datum: 11.10.19 - 18.00
Ljubljana - Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Kern Jan
1. pomočnik: Banovič Marko
2. pomočnik: Miljević Siniša
Delegat:
POSTAVI
NK Olimpija Ljubljana
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Čepin Val (V)
2006
3
Drobnič Dominik
2007
4
Jusić Leo (K)
2006
5
Bohinc Lev
2006
6
Pečjak Žiga
2007
7
Cedilnik Jan
2006
8
Kramžar Zara
2006
9
Petrov Marcel
2006
10
Rizvić Adriano
2006
11
Midžan Edi
2006
17
Celar Rok
2006
Interblock
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Ostojić Nikolaj (V,K)
2006
4
Lović Benjamin Zuhdija
2006
6
Vešligaj Leon
2006
7
Seliškar Jure
2006
9
Lipicer Marcel Teodor
2006
10
Handanović Din
2006
11
Zdravković Luka
2006
13
Grzetič Jaša
2006
14
Gumilar Gašper
2006
18
Dobravec Matic
2006
20
Ferenc Lovro
2006
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
12
Zakrajšek Val Matija (V)
2006
14
Ručman Erazem
2006
15
Čaušević Ferhatović Renato
2006
16
Agić Maid
2006
18
Blatnik Tinjan
2006
19
Aćimović Mateo
2007
Trener
Kujovič Selvad
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Ramić Adnan
2006
5
Avrić Mihael
2006
15
Bangiev Matej
2006
17
Jovović Luka
2006
21
Nikolič Marko
2006
Trener
STRELCI
NK Olimpija Ljubljana
1 : 0     19 - Aćimović Mateo (39')
2 : 0     9 - Petrov Marcel (44')
3 : 0     6 - Pečjak Žiga (46')
4 : 0     9 - Petrov Marcel (58')
5 : 0     19 - Aćimović Mateo (62')
6 : 0     9 - Petrov Marcel (63')
7 : 0     4 - Jusić Leo (68')
8 : 0     19 - Aćimović Mateo (70')
Interblock
OPOMINJANI
NK Olimpija Ljubljana
Interblock
IZKLJUČENI
MENJAVE
NK Olimpija Ljubljana
Minuta
Igralec
36'
12 - Zakrajšek Val Matija
36'
1 - Čepin Val
36'
19 - Aćimović Mateo
36'
11 - Midžan Edi
50'
16 - Agić Maid
50'
3 - Drobnič Dominik
50'
18 - Blatnik Tinjan
50'
10 - Rizvić Adriano
50'
14 - Ručman Erazem
50'
7 - Cedilnik Jan
50'
15 - Čaušević Ferhatović Renato
50'
5 - Bohinc Lev
Interblock
Minuta
Igralec
40'
3 - Ramić Adnan
40'
9 - Lipicer Marcel Teodor
47'
21 - Nikolič Marko
47'
6 - Vešligaj Leon
54'
15 - Bangiev Matej
54'
14 - Gumilar Gašper
54'
17 - Jovović Luka
54'
13 - Grzetič Jaša

REZULTATI TEKEM