Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Starejši dečki 2. liga 2019/20
Zapisnik: 6. krog 05.10.2019
TEKMA: NK Olimpija Ljubljana - Bravo publikum 6 : 0
Datum: 06.10.19 - 15.00
Ljubljana - Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT Gledalcev: 40
Glavni sodnik: Arsić Luka
1. pomočnik: Mikič Uroš
2. pomočnik: Kozjek Blaž
Delegat:
POSTAVI
NK Olimpija Ljubljana
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Čepin Val (V)
2006
3
Drobnič Dominik
2007
4
Jusić Leo
2006
5
Bohinc Lev
2006
6
Pečjak Žiga
2007
7
Cedilnik Jan
2006
8
Kramžar Zara
2006
9
Petrov Marcel
2006
10
Rizvić Adriano (K)
2006
11
Midžan Edi
2006
17
Celar Rok
2006
Bravo publikum
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Tomše Jaša
2006
3
Skukan Anej
2006
4
Vodušek Vito
2006
6
Slijepčević Aleksandar
2006
7
Kožman Jaša
2006
8
Parte Matevž (K)
2006
9
Benko Svit
2006
11
Bajc Kobi
2007
13
Jančič Andraž
2006
20
Lakić Tijan
2006
22
Dečman Matic (V)
2006
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
12
Zakrajšek Val Matija
2006
14
Ručman Erazem
2006
15
Ramčilović Arijan
2006
16
Agić Maid
2006
18
Blatnik Tinjan
2006
19
Rimac Leo
2006
Trener
Kujovič Selvad
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Gubenšek Jaka Tai
2006
5
Hušić Sead
2006
14
Borzatta Samo
2006
15
Ljubijankić Anes
2006
19
Hasanić Tarik
2006
21
Rekić Ervin
2006
Trener
Škof Blaž
STRELCI
NK Olimpija Ljubljana
2 : 0     6 - Pečjak Žiga (18')
3 : 0     10 - Rizvić Adriano (21')
4 : 0     8 - Kramžar Zara (35')
5 : 0     5 - Bohinc Lev (56')
6 : 0     10 - Rizvić Adriano (68')
Bravo publikum
1 : 0     2 - Tomše Jaša (5')AG
OPOMINJANI
NK Olimpija Ljubljana
Bravo publikum
2 - Tomše Jaša (67')
IZKLJUČENI
MENJAVE
NK Olimpija Ljubljana
Minuta
Igralec
50'
12 - Zakrajšek Val Matija
50'
1 - Čepin Val
50'
19 - Rimac Leo
50'
17 - Celar Rok
50'
14 - Ručman Erazem
50'
11 - Midžan Edi
58'
18 - Blatnik Tinjan
58'
3 - Drobnič Dominik
58'
16 - Agić Maid
58'
7 - Cedilnik Jan
58'
15 - Ramčilović Arijan
58'
6 - Pečjak Žiga
Bravo publikum
Minuta
Igralec
36'
1 - Gubenšek Jaka Tai
36'
22 - Dečman Matic
36'
14 - Borzatta Samo
36'
6 - Slijepčević Aleksandar
36'
5 - Hušić Sead
36'
20 - Lakić Tijan
36'
15 - Ljubijankić Anes
36'
9 - Benko Svit
42'
21 - Rekić Ervin
42'
11 - Bajc Kobi
48'
19 - Hasanić Tarik
48'
8 - Parte Matevž

REZULTATI TEKEM