Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Starejši dečki 2. liga 2019/20
Zapisnik: 3. krog 14.09.2019
TEKMA: Dren Vrhnika B - NK Olimpija Ljubljana 0 : 3
Datum: 15.09.19 - 13.30
Vrhnika - Športni park Vrhnika Gledalcev: 75
Glavni sodnik: Momčilović Dragan
1. pomočnik: Ogrin Gašper
2. pomočnik: Miličević Marijo
Delegat:
POSTAVI
Dren Vrhnika B
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Fefer Bor (V,K)
2006
2
Kastelic Nik
2005
3
Lenarčič Rok
2006
4
Drašler Matej
2005
5
Drašler Nejc
2006
6
Telban Filip
2006
7
Gerzevič Borse Nik
2006
8
Cukjati Aljaž
2006
9
Sedej Florijan
2006
10
Cerk Gašper
2006
11
Zadravec Gabrijel
2006
NK Olimpija Ljubljana
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Čepin Val (V)
2006
3
Cedilnik Jan
2006
4
Jusić Leo
2006
5
Čaušević Ferhatović Renato
2006
6
Kramžar Zara
2006
7
Bohinc Lev
2006
8
Pečjak Žiga
2007
9
Petrov Marcel
2006
10
Rizvić Adriano (K)
2006
20
Midžan Edi
2006
21
Drobnič Dominik
2007
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
12
Mravljak Jaka
2006
13
Janev Gjorgi
2006
14
Sylaj Syart
2006
15
Dolanec Marko
2006
16
Müller Maj
2006
17
Rushiti Besar
2005
18
Zdovc Andraž
2006
Trener
Muratagić Jasmin
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
12
Zakrajšek Val Matija (V)
2006
13
Vehovec Maks
2006
14
Ručman Erazem
2006
15
Ramčilović Arijan
2006
16
Agić Maid
2006
17
Celar Rok
2006
18
Blatnik Tinjan
2006
Trener
Kujovič Selvad
STRELCI
Dren Vrhnika B
NK Olimpija Ljubljana
0 : 1     9 - Petrov Marcel (8')
0 : 2     20 - Midžan Edi (48')
0 : 3     10 - Rizvić Adriano (58')
OPOMINJANI
Dren Vrhnika B
NK Olimpija Ljubljana
IZKLJUČENI
MENJAVE
Dren Vrhnika B
Minuta
Igralec
44'
16 - Müller Maj
44'
2 - Kastelic Nik
44'
14 - Sylaj Syart
44'
6 - Telban Filip
52'
12 - Mravljak Jaka
52'
11 - Zadravec Gabrijel
61'
17 - Rushiti Besar
61'
5 - Drašler Nejc
61'
15 - Dolanec Marko
61'
3 - Lenarčič Rok
61'
18 - Zdovc Andraž
61'
7 - Gerzevič Borse Nik
61'
13 - Janev Gjorgi
61'
10 - Cerk Gašper
NK Olimpija Ljubljana
Minuta
Igralec
46'
14 - Ručman Erazem
46'
3 - Cedilnik Jan
50'
12 - Zakrajšek Val Matija
50'
1 - Čepin Val
58'
17 - Celar Rok
58'
5 - Čaušević Ferhatović Renato
58'
13 - Vehovec Maks
58'
4 - Jusić Leo
61'
18 - Blatnik Tinjan
61'
7 - Bohinc Lev
64'
16 - Agić Maid
64'
20 - Midžan Edi
64'
15 - Ramčilović Arijan
64'
21 - Drobnič Dominik

REZULTATI TEKEM