Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Starejši dečki 2. liga 2019/20
Zapisnik: 3. krog 14.09.2019
TEKMA: Bravo publikum - Interblock 3 : 1
Datum: 14.09.19 - 10.00
Ljubljana - Igrišče pri reaktorju Podgorica, Beričevo Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Klančar Jaka
1. pomočnik:
2. pomočnik:
Delegat:
POSTAVI
Bravo publikum
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Gubenšek Jaka Tai (V)
2006
2
Tomše Jaša
2006
3
Skukan Anej
2006
4
Vodušek Vito
2006
6
Slijepčević Aleksandar
2006
7
Kožman Jaša
2006
8
Parte Matevž
2006
9
Benko Svit
2006
10
Nedić Matic (K)
2006
13
Jančič Andraž
2006
20
Lakić Tijan
2006
Interblock
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Ostojić Nikolaj (V)
2006
2
Koprivec Perjet Nik (K)
2006
3
Ramić Adnan
2006
4
Lović Benjamin Zuhdija
2006
6
Ferenc Lovro
2006
7
Avrić Mihael
2006
8
Vešligaj Leon
2006
9
Lipicer Marcel Teodor
2006
10
Handanović Din
2006
11
Seliškar Jure
2006
13
Grzetič Jaša
2006
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
11
Borzatta Samo
2006
15
Ljubijankić Anes
2006
16
Bizjak Nal
2006
19
Hasanić Tarik
2006
21
Rekić Ervin
2006
22
Dečman Matic (V)
2006
24
Čop Mihael
2006
Trener
Lulik Marko
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
5
Bangiev Matej
2006
14
Zdravković Luka
2006
15
Vidovič David
2006
16
Gumilar Gašper
2006
17
Baštinac Nik
2006
18
Dobravec Matic
2006
Trener
Vodopivec Andraž
STRELCI
Bravo publikum
1 : 0     3 - Skukan Anej (5')
1 : 1     13 - Jančič Andraž (25')AG
2 : 1     9 - Benko Svit (35')11m
3 : 1     9 - Benko Svit (53')
Interblock
OPOMINJANI
Bravo publikum
24 - Čop Mihael (66')
Interblock
13 - Grzetič Jaša (35')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Bravo publikum
Minuta
Igralec
36'
22 - Dečman Matic
36'
1 - Gubenšek Jaka Tai
46'
15 - Ljubijankić Anes
46'
2 - Tomše Jaša
46'
16 - Bizjak Nal
46'
10 - Nedić Matic
55'
24 - Čop Mihael
55'
4 - Vodušek Vito
55'
21 - Rekić Ervin
55'
9 - Benko Svit
55'
19 - Hasanić Tarik
55'
7 - Kožman Jaša
55'
11 - Borzatta Samo
55'
6 - Slijepčević Aleksandar
Interblock
Minuta
Igralec
45'
16 - Gumilar Gašper
45'
13 - Grzetič Jaša
45'
18 - Dobravec Matic
45'
6 - Ferenc Lovro
55'
17 - Baštinac Nik
55'
8 - Vešligaj Leon
55'
5 - Bangiev Matej
55'
10 - Handanović Din
55'
14 - Zdravković Luka
55'
11 - Seliškar Jure
55'
15 - Vidovič David
55'
3 - Ramić Adnan

REZULTATI TEKEM