Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Starejši dečki 2. liga 2019/20
Zapisnik: 2. krog 07.09.2019
TEKMA: Interblock - Ilirija ExtraLux B 1 : 4
Datum: 08.09.19 - 16.00
Ljubljana - Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT Gledalcev: 80
Glavni sodnik: Kafol Žiga
1. pomočnik: Mikič Uroš
2. pomočnik: Ogrin Gašper
Delegat:
POSTAVI
Interblock
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Ostojić Nikolaj (V)
2006
2
Koprivec Perjet Nik (K)
2006
4
Lović Benjamin Zuhdija
2006
6
Ferenc Lovro
2006
7
Avrić Mihael
2006
8
Vešligaj Leon
2006
9
Lipicer Marcel Teodor
2006
10
Handanovič Din
2006
11
Seliškar Jure
2006
13
Grzetič Jaša
2006
18
Dobravec Matic
2006
Ilirija ExtraLux B
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Trivunčević Žan (V)
2006
2
Boisa Lian
2007
3
Šonc Nik
2007
4
Furlan Matic
2006
5
Pavlič Tim (K)
2006
6
Panker Kociper Aljaž
2006
7
Berk Svit
2006
8
Rugelj Aljoša
2006
9
Juras Kumer Markus
2006
10
Šabanaj Eroll
2006
11
Šerbec Mark
2006
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
5
Nikolič Marko
2006
14
Jovović Luka
2006
15
Ramić Adnan
2006
16
Gumilar Gašper
2006
17
Baštinac Nik
2006
Trener
Vodopivec Andraž
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
12
Hazabent Jaka (V)
2006
13
Bašagić Amin
2006
14
Lipovec Jure
2006
15
Garaj Samo
2006
16
Volk Lovro
2006
17
Raspet Jakob
2007
18
Mastnak Dremelj Tai
2006
Trener
Babnik Blaž
STRELCI
Interblock
1 : 3     7 - Avrić Mihael (65')
Ilirija ExtraLux B
0 : 1     11 - Šerbec Mark (8')
0 : 2     11 - Šerbec Mark (19')
0 : 3     11 - Šerbec Mark (46')
1 : 4     9 - Juras Kumer Markus (68')
OPOMINJANI
Interblock
Ilirija ExtraLux B
IZKLJUČENI
MENJAVE
Interblock
Minuta
Igralec
25'
15 - Ramić Adnan
25'
4 - Lović Benjamin Zuhdija
36'
14 - Jovović Luka
36'
11 - Seliškar Jure
48'
17 - Baštinac Nik
48'
8 - Vešligaj Leon
54'
16 - Gumilar Gašper
54'
13 - Grzetič Jaša
61'
5 - Nikolič Marko
61'
10 - Handanovič Din
Ilirija ExtraLux B
Minuta
Igralec
36'
12 - Hazabent Jaka
36'
1 - Trivunčević Žan
36'
15 - Garaj Samo
36'
2 - Boisa Lian
36'
13 - Bašagić Amin
36'
3 - Šonc Nik
45'
18 - Mastnak Dremelj Tai
45'
11 - Šerbec Mark
54'
16 - Volk Lovro
54'
8 - Rugelj Aljoša
57'
17 - Raspet Jakob
57'
10 - Šabanaj Eroll
61'
14 - Lipovec Jure
61'
6 - Panker Kociper Aljaž

REZULTATI TEKEM