Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Starejši dečki 2. liga 2019/20
Zapisnik: 2. krog 07.09.2019
TEKMA: Brinje Grosuplje - Kamnik 11 : 0
Datum: 07.09.19 - 13.00
Grosuplje - Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT Gledalcev: 30
Glavni sodnik: Miladinovič Marko
1. pomočnik: Mikič Uroš
2. pomočnik: Kravanja Jan
Delegat:
POSTAVI
Brinje Grosuplje
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Zrnec Jaka (V)
2006
3
Zelnik Urh
2006
4
Strnad Liam (K)
2006
5
Zabukovec Val
2006
6
Kušar Tevž
2006
7
Ježovita Filip
2006
9
Pahović Lan
2006
10
Ambrožič Urban
2006
11
Čižmek Luka
2006
13
Bozovičar Aljaž
2006
22
Mehle Miha
2006
Kamnik
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Milojević Stefan (V)
2005
2
Leković Nikola
2005
4
Kvaternik Djalil Izar (K)
2005
5
Rudolf Vučković Jaka
2006
6
Boltar Jan
2006
8
Lamut Lan
2005
9
Zdovc Kralj Nejc
2006
10
Jevnikar Jaka
2006
11
Kosirnik Nejc
2005
13
Sitar Sven
2006
17
Boltin Jaša
2006
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
12
Bukurov Nikolaj (V)
2006
14
Tegelj Kristjan
2006
15
Zavodnik Tristan
2006
16
Stojanović Uroš
2006
17
Nikić Denis
2006
18
Šipraga Luka
2006
Trener
Marinšek Erik
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Korać Elmin
2006
7
Korać Daut
2005
12
Hribar Matevž (V)
2006
14
Berlec Alen
2006
15
Lazić Aleksandar
2006
Trener
Veladžić Izudin
STRELCI
Brinje Grosuplje
1 : 0     9 - Pahović Lan (5')
2 : 0     3 - Zelnik Urh (15')
3 : 0     9 - Pahović Lan (21')
5 : 0     5 - Zabukovec Val (27')
6 : 0     11 - Čižmek Luka (41')
7 : 0     11 - Čižmek Luka (42')
8 : 0     5 - Zabukovec Val (48')
9 : 0     7 - Ježovita Filip (49')
10 : 0     11 - Čižmek Luka (51')
11 : 0     17 - Nikić Denis (68')
Kamnik
4 : 0     4 - Kvaternik Djalil Izar (24')AG
OPOMINJANI
Brinje Grosuplje
6 - Kušar Tevž (33')
Kamnik
IZKLJUČENI
MENJAVE
Brinje Grosuplje
Minuta
Igralec
36'
14 - Tegelj Kristjan
36'
22 - Mehle Miha
36'
16 - Stojanović Uroš
36'
10 - Ambrožič Urban
56'
17 - Nikić Denis
56'
3 - Zelnik Urh
Kamnik
Minuta
Igralec
36'
7 - Korać Daut
36'
13 - Sitar Sven
36'
12 - Hribar Matevž
36'
1 - Milojević Stefan
36'
3 - Korać Elmin
36'
2 - Leković Nikola
36'
14 - Berlec Alen
36'
17 - Boltin Jaša
36'
15 - Lazić Aleksandar
36'
11 - Kosirnik Nejc

REZULTATI TEKEM