Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Mladinska 2. liga 2019/20
Zapisnik: 10. krog 09.11.2019
TEKMA: Bela krajina - NK Olimpija Ljubljana 0 : 8 (0 : 6)
Datum: 24.11.19 - 13.00
Črnomelj - Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Gavrič Nik
1. pomočnik: Kravanja Jan
2. pomočnik: Selan Žiga
Delegat: Lazarević Mitar
POSTAVI
Bela krajina
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Gregorac Luka (V)
2005
2
Lozar Nejc
2002
3
Mihelič Klemen
2002
4
Bubnjić Marko
2001
5
Ilenič Blaž
2001
6
Brozovič Žan
2001
7
Kofalt Kristjan
2002
8
Hidanovič Stariha Emilio (K)
2002
9
Skukan Tim
2002
10
Šterk Erik
2001
11
Malenšek Matej
2005
NK Olimpija Ljubljana
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Senica Nace (V)
2004
2
Ivanković Nik
2004
3
Medić Marko
2004
4
Maletić Mihajlo
2004
5
Šuljić Maj
2004
6
Bjelkić Din (K)
2004
7
Jerin Luka
2004
8
Nuhanović Edis
2004
9
Fogec Maj
2002
11
Gorenc Rok
2001
19
Pirc Benjamin
2001
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
13
Vidic Maj
2001
14
Stipančić Patrik Julian
2005
15
Stegne Vito
2004
Trener
Hidanovič - Stariha Emir
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
12
Mauricio Žan (V)
2004
13
Ćejvanović Din
2004
14
Banjac Alex
2004
15
Smajić Ernes
2004
16
Bajs Domen
2004
17
Karanović Nedim
2004
18
Kondić Leon
2004
Trener
Blažinčič Igor
STRELCI
Bela krajina
0 : 1     2 - Lozar Nejc (3')AG
NK Olimpija Ljubljana
0 : 2     6 - Bjelkić Din (8')
0 : 3     8 - Nuhanović Edis (14')
0 : 4     11 - Gorenc Rok (16')
0 : 5     11 - Gorenc Rok (20')
0 : 6     11 - Gorenc Rok (30')
0 : 7     5 - Šuljić Maj (49')
0 : 8     16 - Bajs Domen (72')
OPOMINJANI
Bela krajina
8 - Hidanovič Stariha Emilio (77')
NK Olimpija Ljubljana
IZKLJUČENI
MENJAVE
Bela krajina
Minuta
Igralec
46'
15 - Stegne Vito
46'
4 - Bubnjić Marko
46'
13 - Vidic Maj
46'
11 - Malenšek Matej
55'
14 - Stipančić Patrik Julian
55'
6 - Brozovič Žan
NK Olimpija Ljubljana
Minuta
Igralec
46'
12 - Mauricio Žan
46'
1 - Senica Nace
51'
17 - Karanović Nedim
51'
8 - Nuhanović Edis
51'
14 - Banjac Alex
51'
11 - Gorenc Rok
52'
18 - Kondić Leon
52'
5 - Šuljić Maj
52'
15 - Smajić Ernes
52'
19 - Pirc Benjamin
52'
13 - Ćejvanović Din
52'
9 - Fogec Maj
55'
16 - Bajs Domen
55'
7 - Jerin Luka

REZULTATI TEKEM