Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Mladinska 2. liga 2019/20
Zapisnik: 2. krog 07.09.2019
TEKMA: NK Interblock - Zagorje 5 : 1 (3 : 0)
Datum: 08.09.19 - 18.00
Ljubljana - Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT Gledalcev: 42
Glavni sodnik: Ogrin Gašper
1. pomočnik: Kafol Žiga
2. pomočnik: Mikič Uroš
Delegat: Dobrun Žiga
POSTAVI
NK Interblock
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Porčić Irnes (V)
2004
4
Zver Natan
2003
5
Prodan Miani Nicholas
2003
6
Petje Comuzzi Maj
2004
7
Koštić Eldin
2004
8
Plahuta Mirza
2002
9
Dimc Nik
2002
10
Kajtazovič Luka (K)
2004
11
Marolt Nagode Alex
2003
13
Novak Dino
2004
17
Šlibar Tilen
2002
Zagorje
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Glažar Gal (V)
2004
3
Šerak Nik
2004
4
Lipovšek Mark
2001
5
Nurkić Benjamin
2004
6
Resnik Luka
2003
7
Kosmač Lovro
2004
8
Drgan Andraž
2001
9
Pušnik Tomaž
2004
10
Čerk Vodenik Ažbe
2004
11
Kosmač Matija (K)
2002
13
Poglajen Nejc
2001
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Koncilija David
2004
3
Završek Timotej
2003
14
Belič Žan
2004
15
Šabić Tin
2004
16
Goršič Aleks
2004
18
Kušar Marcel
2004
Trener
Đorđevič Jure
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Juvan Jan
2004
14
Drnovšek Vid
2004
15
Vezaj Endor
2004
16
Jazbec Mark
2004
17
Jazbec Nik
2004
18
Košir Tian
2004
19
Knez Jan
2003
Trener
Škofca Anton
STRELCI
NK Interblock
1 : 0     4 - Zver Natan (29')
2 : 0     9 - Dimc Nik (38')
3 : 0     11 - Marolt Nagode Alex (41')
4 : 1     2 - Koncilija David (78')
5 : 1     2 - Koncilija David (89')
Zagorje
3 : 1     6 - Resnik Luka (59')
OPOMINJANI
NK Interblock
9 - Dimc Nik (54')
Zagorje
4 - Lipovšek Mark (40')
IZKLJUČENI
MENJAVE
NK Interblock
Minuta
Igralec
46'
15 - Šabić Tin
46'
7 - Koštić Eldin
46'
3 - Završek Timotej
46'
6 - Petje Comuzzi Maj
46'
18 - Kušar Marcel
46'
13 - Novak Dino
60'
14 - Belič Žan
60'
4 - Zver Natan
60'
16 - Goršič Aleks
60'
5 - Prodan Miani Nicholas
60'
2 - Koncilija David
60'
11 - Marolt Nagode Alex
Zagorje
Minuta
Igralec
46'
2 - Juvan Jan
46'
8 - Drgan Andraž
46'
19 - Knez Jan
46'
3 - Šerak Nik
53'
16 - Jazbec Mark
53'
7 - Kosmač Lovro
66'
18 - Košir Tian
66'
10 - Čerk Vodenik Ažbe
73'
17 - Jazbec Nik
73'
4 - Lipovšek Mark
75'
15 - Vezaj Endor
75'
11 - Kosmač Matija

REZULTATI TEKEM