Kadetska 1. liga 2019/20
Zapisnik: 2. krog 07.09.2019
TEKMA: Ljubljana Hermes - NK Rudar Trbovlje 0 : 3 (0 : 1)
Datum: 07.09.19 - 14.00
Ljubljana - Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT Gledalcev: 32
Glavni sodnik: Zalokar Jan
1. pomočnik: Dević Aleksander
2. pomočnik: Ogrin Gašper
Delegat:
POSTAVI
Ljubljana Hermes
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Plut Luka (V)
2003
2
Petković Patrik
2003
4
Kostadinov Kristijan
2003
5
Kar Klobučarič Tim
2004
7
Fatić Adis
2003
9
Jordanovski Gorazd
2003
10
Bektašević Leonardo
2004
14
Gjorgev Aleksandar
2003
15
Salkić Ermin (K)
2003
19
Poredoš Rok
2003
20
Lakić Njegoš
2003
NK Rudar Trbovlje
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Hudomalj Rok (V)
2004
2
Ahmetović Davud
2004
3
Popović Uroš
2004
4
Mudrinić Aleksandar
2003
5
Kic Gašper
2004
6
Navratil Lan
2003
7
Pišek Lan (K)
2003
8
Grabnar Urh
2004
9
Lulić Aldin
2003
10
Popović Sašo
2003
11
Prosenc Vid
2004
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
17
Omerzel Vizjak Anže
2004
Trener
Jošt Miha
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
13
Ahmetović Sejdo
2004
14
Moljk Aljaž
2003
15
Moljk Žiga
2003
16
Blaj Miha
2003
Trener
Sivko Milenko
STRELCI
Ljubljana Hermes
NK Rudar Trbovlje
0 : 1 10 - Popović Sašo (9')
0 : 2 15 - Moljk Žiga (58')
0 : 3 13 - Ahmetović Sejdo (71')
OPOMINJANI
Ljubljana Hermes
5 - Kar Klobučarič Tim (13')
2 - Petković Patrik (35')
19 - Poredoš Rok (43')
17 - Omerzel Vizjak Anže (73')
NK Rudar Trbovlje
9 - Lulić Aldin (30')
7 - Pišek Lan (40')
4 - Mudrinić Aleksandar (77')
IZKLJUČENI
10 - Popović Sašo (21')
MENJAVE
Ljubljana Hermes
Minuta
Igralec
52'
17 - Omerzel Vizjak Anže
52'
19 - Poredoš Rok
NK Rudar Trbovlje
Minuta
Igralec
27'
14 - Moljk Aljaž
27'
8 - Grabnar Urh
27'
15 - Moljk Žiga
27'
11 - Prosenc Vid
41'
13 - Ahmetović Sejdo
41'
9 - Lulić Aldin
71'
16 - Blaj Miha
71'
7 - Pišek Lan
REZULTATI TEKEM
Regionalna Ljubljanska liga 2023/24 | |
19. krog 20.04.24 | |
Ljubljana Palis : Zagorje | 3 : 1 |
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec | 4 : 1 |
OŠ Olimpija Ljubljana : Cockta Kresnice | 0 : 1 |
Jevnica : Bela krajina | 3 : 1 |
NK TREBNJE : NK IB 1975 Ljubljana | 2 : 0 |
Arne Tabor 69 : Anton Kamnik | 3 : 0 |
NK Mengo 28 : Ivančna Gorica | 2 : 2 |
MNZ Liga 2023/24 | |
13. krog 20.04.24 | |
Ihan : Dragomer | 0 : 0 |
Termit Moravče : NK Šmartno Infostyle | 5 : 2 |
Jezero Medvode : Kolpa | 1 : 3 |
Šentjernej : Komenda | 2 : 1 |