Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Regionalna Ljubljanska liga 2019/20
Zapisnik: 1. krog 24.08.2019
TEKMA: Cockta Kresnice - Interblock 3 : 1 (1 : 0)
Datum: 25.08.19 - 17.30
Kresnice - Športni park Kresnice Gledalcev: 100
Glavni sodnik: Jandrič Jelenko
1. pomočnik: Kurež Anej
2. pomočnik: Rozina Janez
Delegat: Drnovšek Igor
POSTAVI
Cockta Kresnice
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Đurić Nikola (V)
1993
2
Ćoralić Denis
1999
4
Pinoza Aleksander
1997
5
Milinković Dušan
1996
6
Milinkovič Lazar (K)
1990
7
Ibraković Haris
1991
8
Šarković Marko
1992
9
Ciriković Emil
1998
10
Milenković Branislav
1991
14
Cankar Žan
1990
18
Perme Žan
1996
Interblock
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Vukajlović Dražan
1994
3
Drevenšek Niko
1983
4
Kuraja Rafael
1985
5
Svilar Branko
1987
6
Cvelfer Domadenik Jan
1996
7
Palek Zak
2000
8
Zajc Aleš
1994
10
Klančar Žan (K)
2000
12
Pertot Natan (V)
2000
13
Ambrož Jan
2000
14
Šušteršič Tilen
1995
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
11
Hasanagić Benjamin
1998
13
Planinšek Luka
1994
15
Struna Lan
1998
16
Škulj Urban
1991
17
Zorko Miloš
1987
Trener
Sajovic Jurij
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
9
Delić Elvis
2000
11
Mustafoski Bedjit
1993
16
Švab Anže
1999
17
Huskić Dino
1996
18
Ratajec Bor
1996
20
Vončina Gal
1999
55
Golja Klemen (V)
1998
Trener
Fridl Filip Anton
STRELCI
Cockta Kresnice
1 : 0     9 - Ciriković Emil (28')
2 : 0     14 - Cankar Žan (59')
3 : 0     8 - Šarković Marko (74')
Interblock
3 : 1     10 - Klančar Žan (77')
OPOMINJANI
Cockta Kresnice
18 - Perme Žan (19')
4 - Pinoza Aleksander (42')
11 - Hasanagić Benjamin (44')
9 - Ciriković Emil (47')
Interblock
9 - Delić Elvis (80')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Cockta Kresnice
Minuta
Igralec
38'
11 - Hasanagić Benjamin
38'
18 - Perme Žan
50'
16 - Škulj Urban
50'
9 - Ciriković Emil
66'
15 - Struna Lan
66'
7 - Ibraković Haris
77'
17 - Zorko Miloš
77'
14 - Cankar Žan
89'
13 - Planinšek Luka
89'
10 - Milenković Branislav
Interblock
Minuta
Igralec
46'
11 - Mustafoski Bedjit
46'
7 - Palek Zak
46'
20 - Vončina Gal
46'
2 - Vukajlović Dražan
60'
9 - Delić Elvis
60'
14 - Šušteršič Tilen
69'
18 - Ratajec Bor
69'
3 - Drevenšek Niko
75'
16 - Švab Anže
75'
4 - Kuraja Rafael