Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
2. SML Zahod 2019/20
Zapisnik: 16. krog 24.11.2019
TEKMA: NK Brinje Grosuplje - NK Krka 2 : 1 (2 : 0)
Datum: 24.11.19 - 13.00
Grosuplje - Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT Gledalcev: 100
Glavni sodnik: Nadarevič Denis
1. pomočnik: Križič Ivan
2. pomočnik: Kokolj Žiga
Delegat: Ileršič Igor
POSTAVI
NK Brinje Grosuplje
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Stevanović Nikola (V)
2001
2
Kušar Gal
2001
3
Šparovec Anže (K)
2001
4
Elkaz Jasmin
2001
5
Sojer Matic
2001
6
Hočevar Nik
2001
7
Poljanšek Žan
2002
8
Nasić Amir
2001
9
Petrič David
2001
10
Šabić Damis
2002
11
Hudin Žan
2001
NK Krka
Priimek in ime
Leto rojstva
4
Tomšič Blaž
2002
5
Klarić Jan
2002
6
Škedelj Filip
2001
7
Žur Domen
2002
8
Žnidaršič Lovro
2001
10
Bubnjević Ognjen (K)
2001
12
Karajbić Ermin (V)
2002
13
Škoda Matej
2002
18
Đapo Jan
2002
21
Črnič Matjaž
2001
23
Perpar Anže
2002
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
13
Bahar Aljoša
2002
14
Bahar Vasja
2002
15
Kocjančič Tim
2002
16
Henigman Luka
2001
17
Pandžić Alen
2001
18
Matijevič Sebastijan
2001
Trener
Antončič Borut
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Šobar Žiga (V)
2004
3
Pavlin Tilen
2001
9
Dželadini Altin
2001
11
Plešnik Vid
2001
14
Meglič Andrej
2001
16
Bartolj Blaž
2002
20
Vrhovnik Matija
2002
Trener
Mojstrovič Denis
STRELCI
NK Brinje Grosuplje
1 : 0     5 - Sojer Matic (38')
2 : 0     9 - Petrič David (40')
NK Krka
2 : 1     7 - Žur Domen (79')
OPOMINJANI
NK Brinje Grosuplje
8 - Nasić Amir (15')
3 - Šparovec Anže (33')
NK Krka
4 - Tomšič Blaž (37')
11 - Plešnik Vid (55')
7 - Žur Domen (83')
6 - Škedelj Filip (86')
IZKLJUČENI
MENJAVE
NK Brinje Grosuplje
Minuta
Igralec
25'
16 - Henigman Luka
25'
8 - Nasić Amir
83'
14 - Bahar Vasja
83'
9 - Petrič David
89'
15 - Kocjančič Tim
89'
7 - Poljanšek Žan
NK Krka
Minuta
Igralec
53'
14 - Meglič Andrej
53'
4 - Tomšič Blaž
53'
11 - Plešnik Vid
53'
18 - Đapo Jan

REZULTATI TEKEM