Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
2. SML Zahod 2019/20
Zapisnik: 14. krog 10.11.2019
TEKMA: Vitanest Bilje - ND Primorje 1 : 3 (0 : 2)
Datum: 10.11.19 - 14.00
Bilje - Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT Gledalcev: 90
Glavni sodnik: Kavčič Andraž
1. pomočnik: Mask Sara
2. pomočnik: Lavrenčič Rok
Delegat: Komel Bogdan
POSTAVI
Vitanest Bilje
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Vuk Uroš (V)
2002
3
Zavadlav David
2001
4
Šinigoj Danijel (K)
2001
5
Torkar Gašper
2001
6
Nemec Miha
2002
7
Makuc Kosovel Denis
2001
8
Tomasetig Samo
2002
10
Kočevar Tine
2001
13
Košuta Blaž
2001
17
Mavrič Tilen
2001
19
Žunec Lev
2002
ND Primorje
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Rrahmani Arian
2001
4
Širok Rene
2002
7
Ciperle David
2002
8
Suban Jaka
2001
9
Uršič Matic
2002
10
Nešić Žan (K)
2001
12
Slamič Tibor (V)
2002
14
Lapanja Gašper
2002
15
Karabegović Aldin
2001
17
Bavec Nik
2002
18
Rudolf Gašper
2002
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
9
Breganti Thomas
2002
11
Japić Diego
2002
12
Harej Miha (V)
2004
14
Marc Abel
2001
15
Kovačič Lan
2002
20
Čibej Luka
2001
Trener
Mozetič Igor
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Gorzeti Jan
2001
5
Ferjančič Nejc
2002
13
Gorzeti Žan
2001
16
Šraj Elias
2002
20
Martulaš Nick
2001
Trener
Lavrenčič Mitja
STRELCI
Vitanest Bilje
1 : 2     10 - Kočevar Tine (54')
ND Primorje
0 : 1     17 - Bavec Nik (39')
0 : 2     3 - Rrahmani Arian (44')
1 : 3     7 - Ciperle David (64')
OPOMINJANI
Vitanest Bilje
ND Primorje
9 - Uršič Matic (79')
7 - Ciperle David (87')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Vitanest Bilje
Minuta
Igralec
52'
14 - Marc Abel
52'
7 - Makuc Kosovel Denis
65'
9 - Breganti Thomas
65'
8 - Tomasetig Samo
80'
15 - Kovačič Lan
80'
6 - Nemec Miha
86'
20 - Čibej Luka
86'
10 - Kočevar Tine
ND Primorje
Minuta
Igralec
59'
13 - Gorzeti Žan
59'
3 - Rrahmani Arian
76'
2 - Gorzeti Jan
76'
18 - Rudolf Gašper
81'
20 - Martulaš Nick
81'
9 - Uršič Matic
93'
16 - Šraj Elias
93'
8 - Suban Jaka

REZULTATI TEKEM