Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
2. SML Zahod 2019/20
Zapisnik: 9. krog 06.10.2019
TEKMA: ND Primorje - NK Krka 0 : 3 (0 : 1)
Datum: 06.10.19 - 16.00
Ajdovščina - ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Blatnik Just
1. pomočnik: Flajnik Bine
2. pomočnik: Pahulje Erazem
Delegat: Komel Bogdan
POSTAVI
ND Primorje
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Ahčan Žiga (V)
2002
4
Širok Rene
2002
5
Ferjančič Nejc
2002
7
Ciperle David
2002
8
Suban Jaka
2001
9
Uršič Matic
2002
10
Nešić Žan (K)
2001
13
Gorzeti Žan
2001
14
Lapanja Gašper
2002
17
Bavec Nik
2002
20
Martulaš Nick
2001
NK Krka
Priimek in ime
Leto rojstva
5
Klarić Jan
2002
6
Škedelj Filip
2001
7
Žur Domen
2002
8
Žnidaršič Lovro
2001
10
Bubnjević Ognjen (K)
2001
11
Plešnik Vid
2001
12
Karajbić Ermin (V)
2002
14
Meglič Andrej
2001
18
Đapo Jan
2002
19
Luštek Peter
2002
21
Črnič Matjaž
2001
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Gorzeti Jan
2001
11
Mikuž Timotej
2002
12
Slamič Tibor (V)
2002
16
Šraj Elias
2002
18
Agić Midjan
2002
19
Kodrič Valentin
2002
Trener
Lavrenčič Mitja
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Šobar Žiga (V)
2004
4
Tomšič Blaž
2002
13
Škoda Matej
2002
15
Petakovič Matjaž
2002
16
Bartolj Blaž
2002
20
Vrhovnik Matija
2002
23
Perpar Anže
2002
Trener
Mojstrovič Denis
STRELCI
ND Primorje
NK Krka
0 : 1     18 - Đapo Jan (10')
0 : 2     18 - Đapo Jan (74')
0 : 3     16 - Bartolj Blaž (90')
OPOMINJANI
ND Primorje
4 - Širok Rene (66')
14 - Lapanja Gašper (67')
NK Krka
10 - Bubnjević Ognjen (24')
7 - Žur Domen (66')
14 - Meglič Andrej (77')
IZKLJUČENI
MENJAVE
ND Primorje
Minuta
Igralec
46'
11 - Mikuž Timotej
46'
13 - Gorzeti Žan
61'
2 - Gorzeti Jan
61'
20 - Martulaš Nick
75'
19 - Kodrič Valentin
75'
8 - Suban Jaka
81'
18 - Agić Midjan
81'
9 - Uršič Matic
81'
16 - Šraj Elias
81'
17 - Bavec Nik
NK Krka
Minuta
Igralec
40'
23 - Perpar Anže
40'
11 - Plešnik Vid
79'
13 - Škoda Matej
79'
7 - Žur Domen
84'
16 - Bartolj Blaž
84'
18 - Đapo Jan
88'
4 - Tomšič Blaž
88'
6 - Škedelj Filip
91'
15 - Petakovič Matjaž
91'
10 - Bubnjević Ognjen

REZULTATI TEKEM