Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
2. SML Zahod 2019/20
Zapisnik: 9. krog 06.10.2019
TEKMA: NK Interblock - NK Brinje Grosuplje 1 : 0 (0 : 0)
Datum: 05.10.19 - 15.00
Ljubljana - Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT Gledalcev: 40
Glavni sodnik: Andrejka Jure
1. pomočnik: Mikič Uroš
2. pomočnik: Trobec Matjaž
Delegat: Trope Bogdan
POSTAVI
NK Interblock
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Jeneš Liam
2001
4
Pušlar Luka Jože
2002
5
Majcen Nik (K)
2001
6
Cvijić Mario
2001
7
Debeljak Žan
2002
8
Kogovšek Žiga
2001
10
Medica Nik
2001
11
Terček Tim
2001
12
Salopek Jure (V)
2002
15
Perner Timej
2002
18
Omahen Nejc
2001
NK Brinje Grosuplje
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Pavlovič Milan (V)
2001
2
Hočevar Nik
2001
3
Šparovec Anže (K)
2001
4
Fridl Jarc Jon
2002
5
Sojer Matic
2001
6
Elkaz Jasmin
2001
7
Poljanšek Žan
2002
8
Pandžić Alen
2001
9
Petrič David
2001
10
Šabić Damis
2002
11
Hudin Žan
2001
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Kolar Žiga
2002
9
Mulej Lovrenc
2002
13
Blagojević Jotić Nikola
2002
14
Šlibar Tilen
2002
16
Jovanov Mihail
2001
Trener
Vitanc Darin
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
12
Stevanović Nikola (V)
2001
13
Matijevič Sebastijan
2001
14
Bahar Aljoša
2002
15
Kocjančič Tim
2002
16
Kovač Jan
2002
17
Bahar Vasja
2002
Trener
Antončič Borut
STRELCI
NK Interblock
NK Brinje Grosuplje
1 : 0     4 - Fridl Jarc Jon (58')AG
OPOMINJANI
NK Interblock
14 - Šlibar Tilen (90')
NK Brinje Grosuplje
8 - Pandžić Alen (27')
10 - Šabić Damis (60')
5 - Sojer Matic (61')
9 - Petrič David (83')
IZKLJUČENI
MENJAVE
NK Interblock
Minuta
Igralec
67'
14 - Šlibar Tilen
67'
10 - Medica Nik
70'
16 - Jovanov Mihail
70'
11 - Terček Tim
74'
3 - Kolar Žiga
74'
18 - Omahen Nejc
79'
9 - Mulej Lovrenc
79'
15 - Perner Timej
89'
13 - Blagojević Jotić Nikola
89'
6 - Cvijić Mario
NK Brinje Grosuplje
Minuta
Igralec
78'
17 - Bahar Vasja
78'
4 - Fridl Jarc Jon
78'
16 - Kovač Jan
78'
7 - Poljanšek Žan

REZULTATI TEKEM