Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
2. SML Zahod 2019/20
Zapisnik: 5. krog 08.09.2019
TEKMA: Arne Tabor 69 - NK Brinje Grosuplje 0 : 5 (0 : 4)
Datum: 08.09.19 - 17.30
Grosuplje - Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT Gledalcev: 80
Glavni sodnik: Celjer Tilen
1. pomočnik: Dobnikar Tilen
2. pomočnik: Blatnik Just
Delegat: Rozina Grega
POSTAVI
Arne Tabor 69
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Glišić Marko (V)
2001
2
Bengez Klemen
2001
3
Bolka Hugo
2002
4
Metelko Janej
2001
5
Lipovac Tilen
2002
6
Masle Andraž
2002
7
Kudić Nermin
2002
8
Goršič Maks
2001
9
Apostolovski Juš
2002
10
Karajashov Ivan
2001
11
Slabe Aljaž (K)
2001
NK Brinje Grosuplje
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Pavlovič Milan (V)
2001
2
Henigman Luka
2001
3
Šparovec Anže (K)
2001
4
Fridl Jarc Jon
2002
5
Sojer Matic
2001
6
Hočevar Nik
2001
7
Hudin Žan
2001
8
Pandžić Alen
2001
9
Bahar Vasja
2002
10
Šabić Damis
2002
11
Kušar Gal
2001
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
12
Jančigaj Jan (V)
2001
13
Kramar Jure
2001
15
Lulić Dino
2002
16
Šumar Nedim
2001
Trener
Dvoršek Andraž
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
12
Stevanović Nikola (V)
2001
13
Matijevič Sebastijan
2001
14
Elkaz Jasmin
2001
15
Bahar Aljoša
2002
16
Kovač Jan
2002
17
Petrič David
2001
18
Pogorelec Jure
2001
Trener
Antončič Borut
STRELCI
Arne Tabor 69
NK Brinje Grosuplje
0 : 1     10 - Šabić Damis (17')11m
0 : 2     5 - Sojer Matic (22')
0 : 3     9 - Bahar Vasja (33')
0 : 4     10 - Šabić Damis (40')
0 : 5     10 - Šabić Damis (90')
OPOMINJANI
Arne Tabor 69
11 - Slabe Aljaž (12')
6 - Masle Andraž (15')
1 - Glišić Marko (17')
13 - Kramar Jure (89')
NK Brinje Grosuplje
IZKLJUČENI
MENJAVE
Arne Tabor 69
Minuta
Igralec
49'
12 - Jančigaj Jan
49'
1 - Glišić Marko
58'
15 - Lulić Dino
58'
7 - Kudić Nermin
63'
13 - Kramar Jure
63'
9 - Apostolovski Juš
68'
16 - Šumar Nedim
68'
3 - Bolka Hugo
NK Brinje Grosuplje
Minuta
Igralec
19'
14 - Elkaz Jasmin
19'
3 - Šparovec Anže
61'
17 - Petrič David
61'
8 - Pandžić Alen
74'
13 - Matijevič Sebastijan
74'
11 - Kušar Gal
81'
18 - Pogorelec Jure
81'
9 - Bahar Vasja
86'
16 - Kovač Jan
86'
7 - Hudin Žan

REZULTATI TEKEM