Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
2. SML Zahod 2019/20
Zapisnik: 5. krog 08.09.2019
TEKMA: ND Primorje - Vitanest Bilje 1 : 0 (0 : 0)
Datum: 08.09.19 - 12.00
Ajdovščina - ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT Gledalcev: 110
Glavni sodnik: Lavrenčič Rok
1. pomočnik: Leban Patrik
2. pomočnik: Kurinčič Marko
Delegat: Koren Stojan
POSTAVI
ND Primorje
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Ahčan Žiga (V)
2002
4
Širok Rene
2002
6
Gruntar Anže
2002
7
Ciperle David
2002
8
Suban Jaka
2001
9
Uršič Matic
2002
10
Nešić Žan (K)
2001
13
Gorzeti Žan
2001
14
Lapanja Gašper
2002
15
Karabegović Aldin
2001
17
Bavec Nik
2002
Vitanest Bilje
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Vuk Uroš (V)
2002
3
Zavadlav David
2001
4
Šinigoj Danijel (K)
2001
6
Nemec Miha
2002
8
Tomasetig Samo
2002
9
Breganti Thomas
2002
10
Kočevar Tine
2001
11
Japić Diego
2002
13
Košuta Blaž
2001
16
Kovačič Ian
2001
17
Mavrič Tilen
2001
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Gorzeti Jan
2001
5
Ferjančič Nejc
2002
11
Mikuž Timotej
2002
12
Slamič Tibor (V)
2002
16
Šraj Elias
2002
19
Kodrič Valentin
2002
20
Martulaš Nick
2001
Trener
Lavrenčič Mitja
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Bratkič Filip
2002
5
Torkar Gašper
2001
7
Makuc Kosovel Denis
2001
12
Harej Miha (V)
2004
15
Kovačič Lan
2002
18
Tratnik Alex
2002
19
Žunec Lev
2002
Trener
Mozetič Igor
STRELCI
ND Primorje
1 : 0     15 - Karabegović Aldin (68')
Vitanest Bilje
OPOMINJANI
ND Primorje
4 - Širok Rene (31')
15 - Karabegović Aldin (31')
9 - Uršič Matic (60')
8 - Suban Jaka (77')
19 - Kodrič Valentin (84')
Vitanest Bilje
9 - Breganti Thomas (28')
IZKLJUČENI
9 - Breganti Thomas (31')
MENJAVE
ND Primorje
Minuta
Igralec
55'
19 - Kodrič Valentin
55'
10 - Nešić Žan
65'
11 - Mikuž Timotej
65'
6 - Gruntar Anže
69'
2 - Gorzeti Jan
69'
17 - Bavec Nik
76'
20 - Martulaš Nick
76'
9 - Uršič Matic
83'
5 - Ferjančič Nejc
83'
8 - Suban Jaka
Vitanest Bilje
Minuta
Igralec
56'
5 - Torkar Gašper
56'
8 - Tomasetig Samo
72'
7 - Makuc Kosovel Denis
72'
10 - Kočevar Tine
78'
18 - Tratnik Alex
78'
6 - Nemec Miha
78'
2 - Bratkič Filip
78'
4 - Šinigoj Danijel
90'
15 - Kovačič Lan
90'
16 - Kovačič Ian

REZULTATI TEKEM