Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
2. SML Zahod 2019/20
Zapisnik: 5. krog 08.09.2019
TEKMA: NK Interblock - Šenčur 4 : 0 (0 : 0)
Datum: 07.09.19 - 13.00
Ljubljana - Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Andrejka Jure
1. pomočnik: Čolič Ivo
2. pomočnik: Hostnik Benjamin
Delegat: Ponikvar Janko
POSTAVI
NK Interblock
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Kolar Žiga
2002
4
Pušlar Luka Jože
2002
5
Majcen Nik (K)
2001
6
Cvijić Mario
2001
7
Debeljak Žan
2002
8
Kogovšek Žiga
2001
10
Rep Leon
2002
11
Terček Tim
2001
12
Salopek Jure (V)
2002
15
Perner Timej
2002
18
Omahen Nejc
2001
Šenčur
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Babnik Miha (V)
2002
2
Jamnik Matevž
2002
3
Kukavica Gašper
2001
4
Džafić Din
2001
5
Resman Jakob (K)
2001
6
Jamšek Rok
2002
7
Lebar Maks
2001
8
Maksimović Dejan
2002
9
Jamšek Blaž
2002
10
Verbič Gregor
2001
11
Hvasti Luka
2002
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Jeneš Liam
2001
9
Mulej Lovrenc
2002
13
Blagojević Jotić Nikola
2002
14
Medica Nik
2001
16
Tahiraj Albin
2002
17
Šlibar Tilen
2002
19
Dimc Nik
2002
Trener
Vitanc Darin
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
12
Podrepšek Žiga (V)
2002
14
Klarić Mateo
2002
15
Egart Juš
2002
16
Ajdovec Nejc
2002
Trener
Nišandžić Dejan
STRELCI
NK Interblock
1 : 0     11 - Terček Tim (53')
2 : 0     11 - Terček Tim (55')
3 : 0     15 - Perner Timej (64')
4 : 0     13 - Blagojević Jotić Nikola (87')
Šenčur
OPOMINJANI
NK Interblock
18 - Omahen Nejc (20')
10 - Rep Leon (32')
11 - Terček Tim (61')
13 - Blagojević Jotić Nikola (63')
Šenčur
7 - Lebar Maks (32')
2 - Jamnik Matevž (39')
6 - Jamšek Rok (45')
10 - Verbič Gregor (59')
IZKLJUČENI
MENJAVE
NK Interblock
Minuta
Igralec
46'
2 - Jeneš Liam
46'
10 - Rep Leon
64'
9 - Mulej Lovrenc
64'
18 - Omahen Nejc
67'
16 - Tahiraj Albin
67'
11 - Terček Tim
72'
14 - Medica Nik
72'
7 - Debeljak Žan
75'
13 - Blagojević Jotić Nikola
75'
8 - Kogovšek Žiga
Šenčur
Minuta
Igralec
57'
14 - Klarić Mateo
57'
6 - Jamšek Rok
66'
15 - Egart Juš
66'
9 - Jamšek Blaž
73'
16 - Ajdovec Nejc
73'
10 - Verbič Gregor
79'
12 - Podrepšek Žiga
79'
1 - Babnik Miha

REZULTATI TEKEM