Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
2. SML Zahod 2019/20
Zapisnik: 4. krog 04.09.2019
TEKMA: Vitanest Bilje - NK Interblock 1 : 2 (1 : 1)
Datum: 04.09.19 - 17.00
Bilje - Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT Gledalcev: 100
Glavni sodnik: Radujko Aleksander
1. pomočnik: Bole Žan Luka
2. pomočnik: Mušić Haris
Delegat: Sulič Tomaž
POSTAVI
Vitanest Bilje
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Vuk Uroš (V)
2002
3
Zavadlav David
2001
4
Šinigoj Danijel (K)
2001
6
Nemec Miha
2002
8
Tomasetig Samo
2002
9
Breganti Thomas
2002
10
Kočevar Tine
2001
13
Košuta Blaž
2001
16
Kovačič Ian
2001
17
Mavrič Tilen
2001
19
Žunec Lev
2002
NK Interblock
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Kolar Žiga
2002
4
Pušlar Luka Jože
2002
5
Majcen Nik (K)
2001
6
Cvijić Mario
2001
7
Debeljak Žan
2002
8
Kogovšek Žiga
2001
10
Rep Leon
2002
11
Terček Tim
2001
12
Salopek Jure (V)
2002
15
Perner Timej
2002
18
Omahen Nejc
2001
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Bratkič Filip
2002
5
Torkar Gašper
2001
7
Makuc Kosovel Denis
2001
11
Japić Diego
2002
15
Kovačič Lan
2002
18
Tratnik Alex
2002
20
Čibej Luka
2001
Trener
Mozetič Igor
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Plahuta Mirza (V)
2002
2
Jeneš Liam
2001
9
Mulej Lovrenc
2002
13
Blagojević Jotić Nikola
2002
14
Medica Nik
2001
16
Jovanov Mihail
2001
17
Šlibar Tilen
2002
Trener
Vitanc Darin
STRELCI
Vitanest Bilje
1 : 0     9 - Breganti Thomas (2')
NK Interblock
1 : 1     4 - Pušlar Luka Jože (8')
1 : 2     15 - Perner Timej (49')
OPOMINJANI
Vitanest Bilje
9 - Breganti Thomas (50')
2 - Bratkič Filip (89')
NK Interblock
7 - Debeljak Žan (65')
17 - Šlibar Tilen (90')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Vitanest Bilje
Minuta
Igralec
50'
11 - Japić Diego
50'
19 - Žunec Lev
59'
5 - Torkar Gašper
59'
8 - Tomasetig Samo
67'
2 - Bratkič Filip
67'
16 - Kovačič Ian
78'
7 - Makuc Kosovel Denis
78'
6 - Nemec Miha
78'
18 - Tratnik Alex
78'
13 - Košuta Blaž
NK Interblock
Minuta
Igralec
58'
16 - Jovanov Mihail
58'
15 - Perner Timej
65'
14 - Medica Nik
65'
11 - Terček Tim
69'
2 - Jeneš Liam
69'
18 - Omahen Nejc
75'
13 - Blagojević Jotić Nikola
75'
10 - Rep Leon
89'
17 - Šlibar Tilen
89'
6 - Cvijić Mario

REZULTATI TEKEM