Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
2. SML Zahod 2019/20
Zapisnik: 3. krog 01.09.2019
TEKMA: NK Interblock - Tabor Sežana 4 : 0 (1 : 0)
Datum: 31.08.19 - 15.00
Ljubljana - Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Šiljak Vanja
1. pomočnik: Buzadžija Bojan
2. pomočnik: Blatnik Just
Delegat: Vavpetič Vladimir
POSTAVI
NK Interblock
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Kolar Žiga
2002
4
Pušlar Luka Jože
2002
5
Majcen Nik (K)
2001
6
Cvijić Mario
2001
7
Debeljak Žan
2002
8
Kogovšek Žiga
2001
10
Rep Leon
2002
11
Terček Tim
2001
12
Salopek Jure (V)
2002
15
Perner Timej
2002
18
Omahen Nejc
2001
Tabor Sežana
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Mlinarić Timi (V)
2003
4
Burdych Jakob
2001
6
Hlad Miha
2002
7
Snoj Tim
2001
8
Sazonov Stjepan
2002
11
Ceglar Žiga
2001
17
Gajšak Teo
2002
18
Žagar Mark
2002
19
Mežnar Matevž
2001
21
Vuleta Luka (K)
2001
23
Kabashi Egon
2001
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Ovijač Gašper (V)
2003
2
Jeneš Liam
2001
13
Blagojević Jotić Nikola
2002
14
Dimc Nik
2002
16
Tahiraj Albin
2002
17
Šlibar Tilen
2002
22
Medica Nik
2001
Trener
Vitanc Darin
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Stojiljković David
2001
9
Balić Anel
2002
10
Salijaj Valon
2001
13
Ćumurdžić Tilen
2001
14
Likar Žan
2001
15
Destani Ermal
2001
20
Verč Andraž
2001
Trener
Čotar Aljoša
STRELCI
NK Interblock
1 : 0     10 - Rep Leon (38')
2 : 0     11 - Terček Tim (49')
3 : 0     17 - Šlibar Tilen (90')
4 : 0     8 - Kogovšek Žiga (91')
Tabor Sežana
OPOMINJANI
NK Interblock
13 - Blagojević Jotić Nikola (84')
Tabor Sežana
18 - Žagar Mark (17')
19 - Mežnar Matevž (44')
IZKLJUČENI
18 - Žagar Mark (49')
MENJAVE
NK Interblock
Minuta
Igralec
64'
13 - Blagojević Jotić Nikola
64'
6 - Cvijić Mario
70'
2 - Jeneš Liam
70'
10 - Rep Leon
71'
17 - Šlibar Tilen
71'
11 - Terček Tim
74'
14 - Dimc Nik
74'
18 - Omahen Nejc
78'
16 - Tahiraj Albin
78'
15 - Perner Timej
Tabor Sežana
Minuta
Igralec
54'
10 - Salijaj Valon
54'
21 - Vuleta Luka
55'
14 - Likar Žan
55'
19 - Mežnar Matevž
64'
20 - Verč Andraž
64'
17 - Gajšak Teo
65'
2 - Stojiljković David
65'
8 - Sazonov Stjepan
70'
13 - Ćumurdžić Tilen
70'
7 - Snoj Tim

REZULTATI TEKEM