Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
2. SML Zahod 2019/20
Zapisnik: 1. krog 18.08.2019
TEKMA: Šenčur - NK Brinje Grosuplje 0 : 2 (0 : 2)
Datum: 28.08.19 - 19.00
Šenčur - Športni park Šenčur Gledalcev: 120
Glavni sodnik: Damjanovič Alen
1. pomočnik: Krsnik Luka
2. pomočnik: Zupan Žiga
Delegat: Peternel Jože
POSTAVI
Šenčur
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Babnik Miha (V)
2002
2
Perpar Zupan Nik
2001
3
Kukavica Gašper
2001
4
Ovnik Nik
2001
5
Resman Jakob (K)
2001
6
Jamšek Rok
2002
7
Rihtar Grega
2002
8
Maksimović Dejan
2002
9
Ziherl Lovro
2001
10
Verbič Gregor
2001
11
Hvasti Luka
2002
NK Brinje Grosuplje
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Pavlovič Milan (V)
2001
2
Henigman Luka
2001
3
Šparovec Anže (K)
2001
4
Fridl Jarc Jon
2002
5
Sojer Matic
2001
6
Hočevar Nik
2001
7
Nasić Amir
2001
8
Pandžić Alen
2001
9
Berdajs Gal
2003
10
Šabić Damis
2002
11
Kocjančič Tim
2002
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
12
Podrepšek Žiga (V)
2002
13
Jamšek Blaž
2002
14
Lebar Maks
2001
15
Klarić Mateo
2002
16
Egart Juš
2002
17
Ajdovec Nejc
2002
Trener
Nišandžić Dejan
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
12
Stevanović Nikola (V)
2001
13
Matijevič Sebastijan
2001
14
Bahar Aljoša
2002
15
Bahar Vasja
2002
16
Pogorelec Jure
2001
17
Petrič David
2001
18
Poljanšek Žan
2002
Trener
Antončič Borut
STRELCI
Šenčur
NK Brinje Grosuplje
0 : 1     3 - Šparovec Anže (11')
0 : 2     10 - Šabić Damis (38')
OPOMINJANI
Šenčur
6 - Jamšek Rok (46')
5 - Resman Jakob (50')
9 - Ziherl Lovro (57')
10 - Verbič Gregor (58')
4 - Ovnik Nik (63')
11 - Hvasti Luka (68')
NK Brinje Grosuplje
3 - Šparovec Anže (44')
10 - Šabić Damis (45')
4 - Fridl Jarc Jon (78')
16 - Pogorelec Jure (81')
IZKLJUČENI
9 - Ziherl Lovro (59')
MENJAVE
Šenčur
Minuta
Igralec
46'
13 - Jamšek Blaž
46'
6 - Jamšek Rok
65'
17 - Ajdovec Nejc
65'
4 - Ovnik Nik
75'
16 - Egart Juš
75'
10 - Verbič Gregor
81'
15 - Klarić Mateo
81'
2 - Perpar Zupan Nik
NK Brinje Grosuplje
Minuta
Igralec
20'
15 - Bahar Vasja
20'
11 - Kocjančič Tim
80'
16 - Pogorelec Jure
80'
9 - Berdajs Gal
88'
13 - Matijevič Sebastijan
88'
15 - Bahar Vasja
88'
14 - Bahar Aljoša
88'
2 - Henigman Luka

REZULTATI TEKEM