Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
2. SML Zahod 2019/20
Zapisnik: 2. krog 25.08.2019
TEKMA: Vitanest Bilje - Arne Tabor 69 6 : 3 (2 : 2)
Datum: 24.08.19 - 17.30
Bilje - Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT Gledalcev: 120
Glavni sodnik: Rudolf Matjaž
1. pomočnik: Leban Patrik
2. pomočnik: Kavčič Andraž
Delegat: Komel Otmar
POSTAVI
Vitanest Bilje
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Vuk Uroš (V)
2002
3
Zavadlav David
2001
6
Nemec Miha
2002
7
Makuc Kosovel Denis
2001
8
Tomasetig Samo
2002
9
Breganti Thomas
2002
10
Kočevar Tine
2001
14
Šinigoj Danijel (K)
2001
16
Kovačič Ian
2001
17
Mavrič Tilen
2001
19
Žunec Lev
2002
Arne Tabor 69
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Glišić Marko (V)
2001
2
Tavčar Urban
2002
3
Žibert Gal
2002
4
Popovič Krajzler Nejc
2002
5
Lipovac Tilen
2002
6
Masle Andraž
2002
7
Kudić Nermin
2002
8
Goršič Maks
2001
9
Apostolovski Juš
2002
10
Karajashov Ivan
2001
11
Slabe Aljaž (K)
2001
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
11
Japić Diego
2002
12
Harej Miha (V)
2004
15
Kovačič Lan
2002
18
Tratnik Alex
2002
20
Čibej Luka
2001
Trener
Mozetič Igor
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
12
Hauptman Matija (V)
2002
13
Bengez Klemen
2001
14
Bolka Hugo
2002
15
Šumar Nedim
2001
16
Jeločnik Žiga
2001
17
Kovačič Blaž
2002
Trener
Dvoršek Andraž
STRELCI
Vitanest Bilje
1 : 1     9 - Breganti Thomas (23')
2 : 2     8 - Tomasetig Samo (39')
3 : 2     9 - Breganti Thomas (48')
4 : 2     10 - Kočevar Tine (49')
5 : 2     14 - Šinigoj Danijel (78')
6 : 2     18 - Tratnik Alex (82')
Arne Tabor 69
0 : 1     11 - Slabe Aljaž (18')
1 : 2     1 - Glišić Marko (33')11m
6 : 3     15 - Šumar Nedim (92')
OPOMINJANI
Vitanest Bilje
14 - Šinigoj Danijel (19')
8 - Tomasetig Samo (27')
1 - Vuk Uroš (32')
Arne Tabor 69
3 - Žibert Gal (34')
4 - Popovič Krajzler Nejc (38')
1 - Glišić Marko (50')
9 - Apostolovski Juš (69')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Vitanest Bilje
Minuta
Igralec
74'
20 - Čibej Luka
74'
9 - Breganti Thomas
80'
18 - Tratnik Alex
80'
7 - Makuc Kosovel Denis
84'
11 - Japić Diego
84'
17 - Mavrič Tilen
87'
15 - Kovačič Lan
87'
8 - Tomasetig Samo
Arne Tabor 69
Minuta
Igralec
36'
16 - Jeločnik Žiga
36'
3 - Žibert Gal
63'
13 - Bengez Klemen
63'
8 - Goršič Maks
69'
14 - Bolka Hugo
69'
6 - Masle Andraž
77'
17 - Kovačič Blaž
77'
9 - Apostolovski Juš
85'
15 - Šumar Nedim
85'
11 - Slabe Aljaž

REZULTATI TEKEM