Pokal Mlajši dečki MNZLJ
Zapisnik: 2. krog 08.10.2019
TEKMA: Kamnik - Dolomiti Dragomer 1 : 2 (1 : 2)
Datum: 16.10.19 - 17.00
Kamnik - Stadion Mekinje, Kamnik Gledalcev: 40
Glavni sodnik: Duščak Nejc
1. pomočnik: Gyergyek Miha
2. pomočnik: Kos Mitja
Delegat:
POSTAVI
Kamnik
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Drolec Leon
2008
3
Potokar Nik
2007
4
Kotnik Lan
2007
6
Boltar Žan
2008
7
Ahmetaj Shpat
2007
9
Leković Ognjen
2007
10
Milojević Nemanja
2007
11
Golob Miha
2007
13
Madžov Luka
2007
14
Medmeš Nik
2008
18
Rozman David
2008
Dolomiti Dragomer
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Jankovec Blaž (V)
2007
4
Samotorčan Sebastijan
2007
5
Kraševec Matic
2007
8
Jeraj Jon (K)
2007
10
Hrovatič Luka
2007
11
Kozina Tjuš
2007
13
Rotar Tit
2007
14
Stanovnik Ožbe
2007
16
Hodak Luka
2007
17
Duratović Jakub
2007
18
Rihar Jakob
2007
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Ogrin Anžej
2007
5
Kokalj Andrej
2007
8
Bezjak Jure
2008
15
Osolnik Ula
2008
Trener
Agović Denis
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Levičnik Domen
2007
6
Žižek Maks
2007
12
Leskovšek Jure (V)
2007
15
Oblak Klemen
2007
19
Dolinar Jošt
2007
Trener
Milenkovič Anja
STRELCI
Kamnik
1 : 2 8 - Bezjak Jure (44')
Dolomiti Dragomer
0 : 1 14 - Stanovnik Ožbe (4')
0 : 2 14 - Stanovnik Ožbe (39')
OPOMINJANI
Kamnik
Dolomiti Dragomer
IZKLJUČENI
MENJAVE
Kamnik
Minuta
Igralec
30'
1 - Ogrin Anžej
30'
13 - Madžov Luka
30'
5 - Kokalj Andrej
30'
3 - Potokar Nik
36'
15 - Osolnik Ula
36'
18 - Rozman David
43'
8 - Bezjak Jure
43'
14 - Medmeš Nik
Dolomiti Dragomer
Minuta
Igralec
30'
6 - Žižek Maks
30'
5 - Kraševec Matic
40'
12 - Leskovšek Jure
40'
1 - Jankovec Blaž
57'
15 - Oblak Klemen
57'
13 - Rotar Tit
REZULTATI TEKEM
Regionalna Ljubljanska liga 2023/24 | |
15. krog 23.03.24 | |
Ljubljana Palis : NK TREBNJE | 8 : 2 |
Cockta Kresnice : Zagorje | 0 : 2 |
NK Mengo 28 : Svoboda Kisovec | 0 : 3 |
Rudar Trbovlje : Jevnica | 8 : 1 |
Arne Tabor 69 : Bela krajina | 2 : 0 |
OŠ Olimpija Ljubljana : Anton Kamnik | 3 : 3 |
MNZ Liga 2023/24 | |
9. krog 04.11.23 | |
Jezero Medvode : Ihan | 0 : 1 |
Šentjernej : Termit Moravče | 6 : 0 |
Kolpa : NK Šmartno Infostyle | 1 : 0 |