Mladinci - Pokal MNZ Ljubljana 2019/20
Zapisnik: 3. krog 09.10.2019
TEKMA: Bravo Publikum - Ilirija Extra-Lux 1 : 1 (0 : 1)
Datum: 04.12.19 - 13.00
Ljubljana - Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT Gledalcev: 100
Glavni sodnik: Miličević Marijo
1. pomočnik: Križič Ivan
2. pomočnik: Birtič Matej
Delegat:
POSTAVI
Bravo Publikum
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Gril Domen (V)
2001
2
Beguš Nace
2001
3
Sivonjić Filip
2001
4
Feratovič Amir
2002
5
Španring Mark
2001
6
Trdan Gašper (K)
2001
8
Keržič Jan
2002
9
Gradišar Nejc
2002
10
Frešer Rok
2001
11
Jakomin Rok
2001
21
Lampret Urh
2002
Ilirija Extra-Lux
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Baš Luka (V)
2002
2
Anžur Anže
2002
4
Kozlevčar Jan
2001
5
Malić Luka
2001
6
Džunov Igor
2002
7
Kepic Tomaž
2002
8
Petrov Antonio
2001
9
Medle Anže
2002
10
Golob Mark (K)
2001
17
Zulić Din
2002
21
Stupar Sašo
2002
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
7
Pucihar Anže
2001
12
Božič Aljaž (V)
2004
13
Rahmanović Rino
2003
14
Slaviček Žiga
2003
18
Bracovič Žan
2003
20
Sivonjić Dario
2003
Trener
Drobnič Matej
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
14
Lazar Jakob
2001
15
Kustrin Matic
2002
16
Križ Jan
2003
19
Zupanič Filip
2003
20
Miljković Dennis Adam
2001
22
Kojić Taik
2003
Trener
Kopčič Robert
STRELCI
Bravo Publikum
1 : 1 10 - Frešer Rok (56')
2 : 1 10 - Frešer Rok (90')11m
3 : 2 11 - Jakomin Rok (90')11m
4 : 3 14 - Slaviček Žiga (90')11m
5 : 3 2 - Beguš Nace (90')11m
Ilirija Extra-Lux
0 : 1 4 - Kozlevčar Jan (40')
2 : 2 4 - Kozlevčar Jan (90')11m
3 : 3 10 - Golob Mark (90')11m
OPOMINJANI
Bravo Publikum
10 - Frešer Rok (35')
4 - Feratovič Amir (46')
11 - Jakomin Rok (84')
Ilirija Extra-Lux
8 - Petrov Antonio (48')
17 - Zulić Din (62')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Bravo Publikum
Minuta
Igralec
59'
14 - Slaviček Žiga
59'
8 - Keržič Jan
Ilirija Extra-Lux
Minuta
Igralec
44'
22 - Kojić Taik
44'
21 - Stupar Sašo
65'
19 - Zupanič Filip
65'
17 - Zulić Din
75'
16 - Križ Jan
75'
9 - Medle Anže
REZULTATI TEKEM
Regionalna Ljubljanska liga 2023/24 | |
18. krog 13.04.24 | |
Anton Kamnik : Ljubljana Palis | 3 : 4 |
Zagorje : Rudar Trbovlje | 1 : 2 |
Jevnica : NK TREBNJE | 3 : 3 |
NK IB 1975 Ljubljana : Arne Tabor 69 | 3 : 0 |
Bela krajina : Cockta Kresnice | 2 : 2 |
NK Mengo 28 : OŠ Olimpija Ljubljana | 2 : 0 |
Svoboda Kisovec : Ivančna Gorica | 3 : 1 |
MNZ Liga 2023/24 | |
12. krog 13.04.24 | |
Dragomer : Termit Moravče | 2 : 0 |
ŠD Vir : Ihan | 2 : 3 |
Komenda : NK Šmartno Infostyle | 2 : 3 |
Šentjernej : Jezero Medvode | 1 : 1 |