Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Člani - Pokal MNZ Ljubljana 2019/20
Zapisnik: 3. krog 09.10.2019
TEKMA: Roltek Dob - NK Brinje Grosuplje 6 : 7 (1 : 2)
Datum: 23.10.19 - 16.00
Dob - Športni park Dob Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Nadarevič Denis
1. pomočnik: Kurež Anej
2. pomočnik: Zajec Jernej
Delegat:
POSTAVI
Roltek Dob
Priimek in ime
Leto rojstva
7
Gajič Luka
1996
8
Račić Albert (K)
1988
9
Šipek Kristijan
1995
10
Tiganj Erwin
1999
13
Tratnik Gašper (V)
2000
14
Hrovat Gašper
1998
19
Petrovič Denis
1991
24
Rems Tadej
1993
25
Kondič Igor
1998
27
Funtek Matic
1999
29
Gorenc Stankovič Tibor
1999
NK Brinje Grosuplje
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Cvijić Nikola (V)
1998
3
Šparovec Anže
2001
5
Božič Maj
2000
7
Šabić Damis
2002
8
Mahič Al
2000
10
Povh Matic
1996
14
Kočar Jernej
1999
15
Koler Nejc
1996
17
Daliposki Emil
2000
19
Šporar Rok
1997
20
Boh Denis (K)
1995
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
11
Levec Nejc
1998
12
Avsec Tadej (V)
1996
15
Guberac Mario
1995
21
Zenković Dino
2000
22
Zupančič Žan
2000
28
Jugovar Domen
1996
58
Mladenovič Adriano
1999
Trener
Toševski Nenad
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
6
Škerl Filip
1997
9
Dorniž Gregor
1995
11
Rexhepi Florgent
2000
13
Hudin Žan
2001
16
Klančnik Domen
2000
18
Einsiedler Andraž
2000
21
Hribar Matevž
1999
Trener
Markovič Goran
STRELCI
Roltek Dob
1 : 2     19 - Petrovič Denis (37')
2 : 2     9 - Šipek Kristijan (84')
3 : 2     8 - Račić Albert (90')11m
4 : 3     9 - Šipek Kristijan (90')11m
5 : 5     19 - Petrovič Denis (90')11m
6 : 6     10 - Tiganj Erwin (90')11m
NK Brinje Grosuplje
0 : 1     10 - Povh Matic (7')
0 : 2     17 - Daliposki Emil (17')
3 : 3     11 - Rexhepi Florgent (90')11m
4 : 4     1 - Cvijić Nikola (90')11m
4 : 5     13 - Hudin Žan (90')11m
5 : 6     16 - Klančnik Domen (90')11m
6 : 7     8 - Mahič Al (90')11m
OPOMINJANI
Roltek Dob
25 - Kondič Igor (69')
8 - Račić Albert (80')
NK Brinje Grosuplje
8 - Mahič Al (86')
19 - Šporar Rok (89')
14 - Kočar Jernej (90')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Roltek Dob
Minuta
Igralec
13'
12 - Avsec Tadej
13'
24 - Rems Tadej
68'
28 - Jugovar Domen
68'
25 - Kondič Igor
76'
58 - Mladenovič Adriano
76'
7 - Gajič Luka
NK Brinje Grosuplje
Minuta
Igralec
49'
13 - Hudin Žan
49'
7 - Šabić Damis
49'
16 - Klančnik Domen
49'
14 - Kočar Jernej
49'
18 - Einsiedler Andraž
49'
17 - Daliposki Emil
63'
6 - Škerl Filip
63'
10 - Povh Matic
63'
11 - Rexhepi Florgent
63'
20 - Boh Denis

REZULTATI TEKEM