Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Člani - Pokal MNZ Ljubljana 2019/20
Zapisnik: 3. krog 09.10.2019
TEKMA: Interblock - Termit Moravče 2 : 1 (1 : 0)
Datum: 09.10.19 - 18.00
Ljubljana - Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Klančar Miha
1. pomočnik: Garmut Gašper
2. pomočnik: Pušnjak Jure
Delegat:
POSTAVI
Interblock
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Drevenšek Niko
1983
4
Vukajlović Dražan
1994
8
Zajc Aleš
1994
10
Klančar Žan (K)
2000
13
Svilar Branko
1987
14
Šušteršič Tilen
1995
15
Murko Thomas Joseph
1999
16
Švab Anže
1999
17
Ambrož Jan
2000
18
Karamatić Luka
1997
55
Golja Klemen (V)
1998
Termit Moravče
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Valič Žiga
1992
3
Klopčič Miha
1999
4
Matečko Nejc (K)
1993
6
Šlibar Mihael
1993
8
Pačnik Nejc
1999
9
Vrankar Rok
1999
10
Urbanija Blaž
1992
11
Prestor Rok
1992
15
Peterka Boštjan
1991
19
Čebulj Tomaž
1996
68
Vidergar Tomaž (V)
1991
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Ratajec Bor
1996
5
Cvelfer Domadenik Jan
1996
7
Palek Zak
2000
9
Kene David
1996
11
Mustafoski Bedjit
1993
12
Pertot Natan (V)
2000
Trener
Fridl Filip Anton
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
7
Pogačar Capuder Lovro
1992
14
Novak Anže
2001
16
Per Klemen
2001
17
Vesel Rok
1987
18
Peceli Tadej
1999
20
Florjančič Matej
1993
Trener
Ravnikar Franci
STRELCI
Interblock
1 : 0     8 - Zajc Aleš (40')
2 : 0     14 - Šušteršič Tilen (50')
Termit Moravče
2 : 1     4 - Matečko Nejc (64')11m
OPOMINJANI
Interblock
18 - Karamatić Luka (17')
3 - Drevenšek Niko (89')
Termit Moravče
8 - Pačnik Nejc (58')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Interblock
Minuta
Igralec
46'
11 - Mustafoski Bedjit
46'
17 - Ambrož Jan
46'
2 - Ratajec Bor
46'
16 - Švab Anže
52'
5 - Cvelfer Domadenik Jan
52'
10 - Klančar Žan
56'
7 - Palek Zak
56'
8 - Zajc Aleš
69'
9 - Kene David
69'
14 - Šušteršič Tilen
Termit Moravče
Minuta
Igralec
46'
7 - Pogačar Capuder Lovro
46'
6 - Šlibar Mihael
53'
18 - Peceli Tadej
53'
2 - Valič Žiga
67'
14 - Novak Anže
67'
10 - Urbanija Blaž
69'
16 - Per Klemen
69'
4 - Matečko Nejc
80'
17 - Vesel Rok
80'
15 - Peterka Boštjan

REZULTATI TEKEM