Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Člani - Pokal MNZ Ljubljana 2019/20
Zapisnik: 2. krog 18.09.2019
TEKMA: Hermes Ljubljana - Interblock 0 : 6 (0 : 1)
Datum: 18.09.19 - 18.30
Ljubljana - Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT Gledalcev: 20
Glavni sodnik: Subotić Tanja
1. pomočnik: Stevanović Dragan
2. pomočnik: Ciuha Aleš
Delegat:
POSTAVI
Hermes Ljubljana
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Šabić Din (V)
2002
4
Dizdarević Elvis
1987
5
Jukić Jasmin
1999
6
Kožar Adis
1996
7
Alimanovič Atif (K)
1993
8
Đekić Nenad
1983
9
Ćordić Sinan
1999
10
Bezjak Nik
1999
11
Osmičević Alen
1997
13
Bajramovič Armin
1993
17
Jeglič Žiga
1994
Interblock
Priimek in ime
Leto rojstva
4
Vončina Gal
1999
6
Zupanc Blaž
1997
8
Zajc Aleš (K)
1994
9
Bojović Timotej
1996
10
Delić Elvis
2000
11
Mustafoski Bedjit
1993
14
Karamatić Luka
1997
15
Ratajec Bor
1996
17
Mustafoski Belmin
1996
18
Švab Anže
1999
55
Golja Klemen (V)
1998
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Stojanovič Dario
1989
3
Bebar Jure
2001
14
Avdić Benjamin
2000
15
Husagić Adnan
1996
16
Merdanović Erik
1990
20
Saitoski Ernes
1999
21
Ljubijankič Nermin
1992
Trener
Podgajski Nenad
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
5
Cvelfer Domadenik Jan
1996
7
Palek Zak
2000
12
Pertot Natan (V)
2000
13
Ambrož Jan
2000
16
Murko Thomas Joseph
1999
Trener
Fridl Filip Anton
STRELCI
Hermes Ljubljana
Interblock
0 : 1     14 - Karamatić Luka (30')
0 : 2     6 - Zupanc Blaž (56')
0 : 3     6 - Zupanc Blaž (63')
0 : 4     7 - Palek Zak (71')
0 : 5     10 - Delić Elvis (75')
0 : 6     7 - Palek Zak (89')
OPOMINJANI
Hermes Ljubljana
13 - Bajramovič Armin (19')
9 - Ćordić Sinan (25')
10 - Bezjak Nik (42')
Interblock
10 - Delić Elvis (26')
9 - Bojović Timotej (45')
IZKLJUČENI
17 - Jeglič Žiga (50')
MENJAVE
Hermes Ljubljana
Minuta
Igralec
56'
2 - Stojanovič Dario
56'
9 - Ćordić Sinan
56'
21 - Ljubijankič Nermin
56'
5 - Jukić Jasmin
56'
16 - Merdanović Erik
56'
8 - Đekić Nenad
64'
14 - Avdić Benjamin
64'
10 - Bezjak Nik
67'
3 - Bebar Jure
67'
11 - Osmičević Alen
Interblock
Minuta
Igralec
46'
16 - Murko Thomas Joseph
46'
9 - Bojović Timotej
61'
5 - Cvelfer Domadenik Jan
61'
14 - Karamatić Luka
64'
7 - Palek Zak
64'
6 - Zupanc Blaž
67'
13 - Ambrož Jan
67'
11 - Mustafoski Bedjit

REZULTATI TEKEM