Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px      image002  Mercator
TEKMOVANJA
Člani - Pokal MNZ Ljubljana 2019/20
Zapisnik: 1. krog 28.08.2019
TEKMA: Kolpa - Kalcer Radomlje 2 : 4 (1 : 2)
Datum: 28.08.19 - 17.30
Podzemlej - Športni park Podzemelj Gledalcev: 60
Glavni sodnik: Žagar Jure
1. pomočnik: Šalehar Mitja
2. pomočnik: Poplašen Mladen
Delegat:
POSTAVI
Kolpa
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Kočevar Domen
1999
5
Adlešič Tomaž
1986
6
Terbovšek Peter Alen
1998
8
Brčina Davor
1987
9
Sašek Matic
1994
10
Končar Grega
1996
12
Kocen Sašo (V)
1991
14
Stepan Andrej
1995
19
Hudelja Jure
2000
20
Škrbec Jasmin (K)
1990
22
Žagar Vid
1995
Kalcer Radomlje
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Vrandečič Lovro
1998
6
Zabukovnik Mark
2000
8
Nuhanović Sandi
1998
14
Gojak Lan
2000
18
Ahačič Matic
1996
20
Marinšek Grega (K)
1996
22
Cerar Lenart (V)
1999
39
Poglajen Žan
1998
42
Stariha Laban David
1999
44
Brolih Lenart
1998
71
Trdin Gašper
1998
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Ivec Aleš (V)
1991
11
Vavžik Luka
1987
13
Popović Benjamin
1989
15
Kirin Aleš
1998
17
Vrščaj Tadej
1981
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Lojen Filip (V)
1997
4
Primc Gal
1996
5
Jazbec Rok
1995
9
Varga Sacha
1993
15
Pišek Anže
1996
16
Nikolić Žan
1996
17
Guček Luka
1999
Trener
Drobne Oskar
STRELCI
Kolpa
1 : 2     10 - Končar Grega (29')
2 : 4     11 - Vavžik Luka (77')11m
Kalcer Radomlje
0 : 1     6 - Zabukovnik Mark (2')
0 : 2     18 - Ahačič Matic (22')
1 : 3     20 - Marinšek Grega (50')11m
1 : 4     42 - Stariha Laban David (60')
OPOMINJANI
Kolpa
15 - Kirin Aleš (65')
Kalcer Radomlje
8 - Nuhanović Sandi (30')
20 - Marinšek Grega (55')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Kolpa
Minuta
Igralec
22'
15 - Kirin Aleš
22'
9 - Sašek Matic
46'
11 - Vavžik Luka
46'
3 - Kočevar Domen
46'
17 - Vrščaj Tadej
46'
20 - Škrbec Jasmin
70'
13 - Popović Benjamin
70'
19 - Hudelja Jure
84'
1 - Ivec Aleš
84'
22 - Žagar Vid
Kalcer Radomlje
Minuta
Igralec
58'
4 - Primc Gal
58'
3 - Vrandečič Lovro
58'
15 - Pišek Anže
58'
6 - Zabukovnik Mark
58'
5 - Jazbec Rok
58'
71 - Trdin Gašper