Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Starejši dečki 3. liga 2018/19
Zapisnik: 11. krog 10.11.2018
TEKMA: Hermes Ljubljana - Slovan B 6 : 2
Datum: 11.11.18 - 11.00
Ljubljana - Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT Gledalcev: 45
Glavni sodnik: Miličević Marijo
1. pomočnik:
2. pomočnik:
Delegat:
POSTAVI
Hermes Ljubljana
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Kresnik Luka (V)
2005
3
Dremelj Žiga
2005
4
Kar Klobučarič Tim (K)
2004
7
Cerar Tilen
2005
10
Rozman Mitja
2005
11
Alić Adis
2005
14
Cunjak Lovro
2005
15
Džaferagić Edvin
2004
16
Lamprecht Maxim
2005
19
Omerzel Vizjak Anže
2004
33
Pastar Jan
2005
Slovan B
Priimek in ime
Leto rojstva
5
Huseinović Tarik
2004
6
Kondić Sašo
2005
7
Dresh Aldin
2005
8
Šesek Mark
2005
10
Bektašević Leonardo (K)
2004
11
Marinoski Miloš
2005
12
Kamili Adrian (V)
2005
17
Marinoski Angel
2005
18
Jozić Leonardo
2005
19
Šabić Jan
2005
20
Baus Jon
2004
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
5
Šerbić Patrik
2005
6
Madunić Jure
2005
8
Zalokar Leo
2005
13
Sivić Sedmin
2005
21
Jarkovič Kristančič Primož
2004
Trener
Vrhovnik Luka
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Suljanovič Jan (V)
2005
2
Omanović Alen
2004
3
Okić Ernad
2005
4
Petrović David
2005
9
Velić Aldin
2005
14
Tica Nikola
2004
Trener
Dizdarević Elvis
STRELCI
Hermes Ljubljana
1 : 2     4 - Kar Klobučarič Tim (18')
2 : 2     15 - Džaferagić Edvin (25')
3 : 2     15 - Džaferagić Edvin (32')
4 : 2     15 - Džaferagić Edvin (45')
5 : 2     11 - Alić Adis (46')
6 : 2     19 - Omerzel Vizjak Anže (70')
Slovan B
0 : 1     19 - Šabić Jan (6')
0 : 2     19 - Šabić Jan (9')
OPOMINJANI
Hermes Ljubljana
6 - Madunić Jure (56')
Slovan B
11 - Marinoski Miloš (62')
10 - Bektašević Leonardo (66')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Hermes Ljubljana
Minuta
Igralec
50'
6 - Madunić Jure
50'
33 - Pastar Jan
55'
5 - Šerbić Patrik
55'
11 - Alić Adis
56'
13 - Sivić Sedmin
56'
15 - Džaferagić Edvin
60'
21 - Jarkovič Kristančič Primož
60'
10 - Rozman Mitja
Slovan B
Minuta
Igralec
33'
2 - Omanović Alen
33'
17 - Marinoski Angel
47'
9 - Velić Aldin
47'
20 - Baus Jon
48'
3 - Okić Ernad
48'
5 - Huseinović Tarik
53'
14 - Tica Nikola
53'
8 - Šesek Mark
60'
4 - Petrović David
60'
7 - Dresh Aldin

REZULTATI TEKEM