Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Starejši dečki 3. liga 2018/19
Zapisnik: 8. krog 13.10.2018
TEKMA: Svoboda Kisovec - Hermes Ljubljana 0 : 4
Datum: 16.10.18 - 16.30
Kisovec - Igrišče Kisovec Gledalcev: 30
Glavni sodnik: Kurež Anej
1. pomočnik:
2. pomočnik:
Delegat:
POSTAVI
Svoboda Kisovec
Priimek in ime
Leto rojstva
6
Razpotnik Aljaž
2005
7
Krasniqi Nazif
2005
8
Bokal Maj
2005
9
Nesimović Muris
2005
11
Veladžić Tilen (K)
2005
12
Zahirović Tarik (V)
2005
13
Šuštar Ažbe
2006
15
Jazbinšek Jan
2006
16
Rokavec Ožbej
2004
17
Kovačič Lovro
2005
18
Ravnjak Nik
2005
Hermes Ljubljana
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Kresnik Luka (V)
2005
3
Dremelj Žiga
2005
4
Kar Klobučarič Tim
2004
5
Šerbić Patrik
2005
7
Cerar Tilen
2005
10
Rozman Mitja (K)
2005
14
Cunjak Lovro
2005
15
Muminhodžić Adis
2004
16
Lamprecht Maxim
2005
19
Omerzel Vizjak Anže
2004
33
Pastar Jan
2005
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Beganović Dejan
2005
4
Kmet Jaka
2006
5
Džamastagić Amar
2005
10
Vrtačnik Gašper
2006
14
Rezar Mai
2006
Trener
Borštnar Srečko
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
6
Madunić Jure
2005
13
Sivić Sedmin
2005
21
Jarkovič Kristančič Primož
2004
23
Bavec Samo
2004
Trener
Kalabić Fehim
STRELCI
Svoboda Kisovec
Hermes Ljubljana
0 : 1     15 - Muminhodžić Adis (22')
0 : 2     3 - Dremelj Žiga (51')
0 : 3     21 - Jarkovič Kristančič Primož (55')
0 : 4     15 - Muminhodžić Adis (65')
OPOMINJANI
Svoboda Kisovec
Hermes Ljubljana
IZKLJUČENI
MENJAVE
Svoboda Kisovec
Minuta
Igralec
36'
10 - Vrtačnik Gašper
36'
8 - Bokal Maj
48'
4 - Kmet Jaka
48'
17 - Kovačič Lovro
54'
14 - Rezar Mai
54'
11 - Veladžić Tilen
59'
5 - Džamastagić Amar
59'
7 - Krasniqi Nazif
59'
3 - Beganović Dejan
59'
13 - Šuštar Ažbe
Hermes Ljubljana
Minuta
Igralec
42'
6 - Madunić Jure
42'
5 - Šerbić Patrik
48'
21 - Jarkovič Kristančič Primož
48'
33 - Pastar Jan
55'
13 - Sivić Sedmin
55'
10 - Rozman Mitja

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
13. krog 23.03.19
Svoboda Kisovec : Dolomiti 2 : 0
Ihan : Kočevje 1 : 0
Kolpa : Rudar Trbovlje 2 : 0
Cockta Kresnice : Jevnica 4 : 2
Bela krajina 2016 : Termit Moravče 2 : 2
MNZ Liga 2018/19
12. krog 23.03.19
Laby's Mengo 28 : Vir 5 : 0
Črnuče : Litija 1 : 1