Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Starejši dečki 3. liga 2018/19
Zapisnik: 7. krog 06.10.2018
TEKMA: Slovan B - Ivančna Gorica 0 : 7
Datum: 07.10.18 - 13.00
Ljubljana - Športni park Kodeljevo - igrišče z UT Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Svetlin Timon
1. pomočnik:
2. pomočnik:
Delegat:
POSTAVI
Slovan B
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Kamili Adrian (V)
2005
6
Čaušević Ferhatović Renato
2006
7
Dresh Aldin
2005
8
Šesek Mark
2005
9
Kondić Sašo
2005
10
Bektašević Leonardo (K)
2004
11
Marinoski Miloš
2005
14
Nikić Denis
2006
16
Jozić Leonardo
2005
17
Marinoski Angel
2005
20
Abdulkhaziret Ali
2005
Ivančna Gorica
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Perpar Miha
2004
4
Grbac Lan
2004
6
Gačnik Mark
2005
7
Verbič Jan
2004
8
Lazarević Sergej
2006
10
Gliha Mark
2004
11
Potokar Žiga (K)
2004
13
Hrovat Žiga (V)
2005
14
Zaletelj Matej
2005
20
Špolar Martin
2004
23
Pirnovar Tim
2004
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
4
Tica Nikola
2004
5
Huseinović Tarik
2004
18
Velić Aldin
2005
21
Antolovič Bastian
2005
22
Pušnik Maj
2004
Trener
Dizdarević Elvis
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
9
Intihar Tjaž
2004
17
Kerezović Luka
2005
22
Ramadani Ardit
2005
30
Novak Primož
2005
60
Tekavčič Lan
2005
71
Muhić Arnel
2005
Trener
Kovačević Goran
STRELCI
Slovan B
Ivančna Gorica
0 : 1     11 - Potokar Žiga (24')
0 : 2     7 - Verbič Jan (25')
0 : 3     11 - Potokar Žiga (29')
0 : 4     10 - Gliha Mark (43')
0 : 5     7 - Verbič Jan (44')
0 : 6     10 - Gliha Mark (46')
0 : 7     7 - Verbič Jan (60')
OPOMINJANI
Slovan B
Ivančna Gorica
IZKLJUČENI
MENJAVE
Slovan B
Minuta
Igralec
45'
18 - Velić Aldin
45'
20 - Abdulkhaziret Ali
49'
4 - Tica Nikola
49'
14 - Nikić Denis
49'
21 - Antolovič Bastian
49'
8 - Šesek Mark
52'
22 - Pušnik Maj
52'
6 - Čaušević Ferhatović Renato
57'
5 - Huseinović Tarik
57'
17 - Marinoski Angel
Ivančna Gorica
Minuta
Igralec
27'
60 - Tekavčič Lan
27'
6 - Gačnik Mark
45'
71 - Muhić Arnel
45'
14 - Zaletelj Matej
52'
9 - Intihar Tjaž
52'
23 - Pirnovar Tim
54'
30 - Novak Primož
54'
20 - Špolar Martin
56'
17 - Kerezović Luka
56'
8 - Lazarević Sergej

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
13. krog 23.03.19
Svoboda Kisovec : Dolomiti 2 : 0
Ihan : Kočevje 1 : 0
Kolpa : Rudar Trbovlje 2 : 0
Cockta Kresnice : Jevnica 4 : 2
Bela krajina 2016 : Termit Moravče 2 : 2
MNZ Liga 2018/19
12. krog 23.03.19
Laby's Mengo 28 : Vir 5 : 0
Črnuče : Litija 1 : 1