Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Starejši dečki 3. liga 2018/19
Zapisnik: 5. krog 22.09.2018
TEKMA: Slovan - Dren Vrhnika 1 : 3
Datum: 23.09.18 - 14.00
Ljubljana - Športni park Kodeljevo - igrišče z UT Gledalcev: 60
Glavni sodnik: Štempihar Maks
1. pomočnik:
2. pomočnik:
Delegat:
POSTAVI
Slovan
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Kamili Adrian (V)
2005
3
Saveljić Sergej
2006
6
Kondić Sašo
2005
7
Nikić Denis
2006
8
Šesek Mark
2005
9
Šabić Jan
2005
10
Bektašević Leonardo (K)
2004
11
Marinoski Miloš
2005
14
Tica Nikola
2004
16
Čaušević Ferhatović Renato
2006
20
Abdulkhaziret Ali
2005
Dren Vrhnika
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Kobal Jaka (V)
2006
2
Likar Amadej
2005
3
Kastelic Nik
2005
4
Gerbec Gašper
2004
5
Metljak Andraž
2005
6
Avdić Arton
2005
7
Ćorić Aleks
2005
8
Lukežič Filip (K)
2005
9
Medic Maksimilian Albert
2005
10
Vučko Van
2005
11
Voljč Gal
2005
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Omanović Alen
2004
5
Huseinović Tarik
2004
15
Pušnik Maj
2004
17
Velić Aldin
2005
18
Jozić Leonardo
2005
21
Antolovič Bastian
2005
Trener
Kitić Dane
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
12
Rushiti Besar
2005
13
Kelvišar Žan
2005
14
Gruden Tor
2005
Trener
Gruden Iztok
STRELCI
Slovan
1 : 1     16 - Čaušević Ferhatović Renato (53')
Dren Vrhnika
0 : 1     7 - Ćorić Aleks (9')
1 : 2     7 - Ćorić Aleks (54')
1 : 3     11 - Voljč Gal (69')
OPOMINJANI
Slovan
16 - Čaušević Ferhatović Renato (52')
11 - Marinoski Miloš (69')
Dren Vrhnika
10 - Vučko Van (45')
8 - Lukežič Filip (69')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Slovan
Minuta
Igralec
42'
2 - Omanović Alen
42'
14 - Tica Nikola
56'
18 - Jozić Leonardo
56'
3 - Saveljić Sergej
59'
5 - Huseinović Tarik
59'
8 - Šesek Mark
62'
15 - Pušnik Maj
62'
6 - Kondić Sašo
Dren Vrhnika
Minuta
Igralec
37'
13 - Kelvišar Žan
37'
3 - Kastelic Nik
58'
14 - Gruden Tor
58'
10 - Vučko Van
70'
12 - Rushiti Besar
70'
11 - Voljč Gal

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
13. krog 23.03.19
Svoboda Kisovec : Dolomiti 2 : 0
Ihan : Kočevje 1 : 0
Kolpa : Rudar Trbovlje 2 : 0
Cockta Kresnice : Jevnica 4 : 2
Bela krajina 2016 : Termit Moravče 2 : 2
MNZ Liga 2018/19
12. krog 23.03.19
Laby's Mengo 28 : Vir 5 : 0
Črnuče : Litija 1 : 1