Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Starejši dečki 3. liga 2018/19
Zapisnik: 1. krog 25.08.2018
TEKMA: Kolpa - Hermes Ljubljana 6 : 1
Datum: 12.09.18 - 16.30
Podzemlej - Športni park Podzemelj Gledalcev: 20
Glavni sodnik: Brulc Klemen
1. pomočnik:
2. pomočnik:
Delegat:
POSTAVI
Kolpa
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Movern Nik
2005
3
Škof Aljaž
2005
4
Delkot Jure
2005
5
Lukek Kristjan
2004
7
Penica Kristjan
2005
8
Štajcer David
2005
9
Ucman Andraž
2004
10
Lalić Uroš (K)
2005
11
Vipavec Val
2005
16
Stipančić Patrik Julian
2005
22
Gregorac Luka (V)
2005
Hermes Ljubljana
Priimek in ime
Leto rojstva
4
Kar Klobučarič Tim (K)
2004
7
Cerar Tilen
2005
10
Rozman Mitja
2005
11
Alić Adis
2005
12
Bavec Samo (V)
2004
13
Zalokar Leo
2005
14
Cunjak Lovro
2005
15
Muminhodžić Adis
2004
16
Lamprecht Maxim
2005
19
Omerzel Vizjak Anže
2004
33
Pastar Jan
2005
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
13
Brodarič Jan
2006
14
Štukelj Jakob
2006
15
Malenšek Aleks
2005
Trener
Džemić Elvir
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Begić Kenan
2005
5
Šerbić Patrik
2005
6
Madunić Jure
2005
21
Jarkovič Kristančič Primož
2004
Trener
Vrhovnik Luka
STRELCI
Kolpa
1 : 1     7 - Penica Kristjan (34')
2 : 1     8 - Štajcer David (37')
3 : 1     11 - Vipavec Val (40')
4 : 1     11 - Vipavec Val (45')
5 : 1     10 - Lalić Uroš (67')
6 : 1     14 - Štukelj Jakob (68')
Hermes Ljubljana
0 : 1     4 - Kar Klobučarič Tim (10')
OPOMINJANI
Kolpa
Hermes Ljubljana
19 - Omerzel Vizjak Anže (26')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Kolpa
Minuta
Igralec
10'
13 - Brodarič Jan
10'
2 - Movern Nik
51'
15 - Malenšek Aleks
51'
9 - Ucman Andraž
51'
14 - Štukelj Jakob
51'
11 - Vipavec Val
Hermes Ljubljana
Minuta
Igralec
36'
21 - Jarkovič Kristančič Primož
36'
4 - Kar Klobučarič Tim
38'
5 - Šerbić Patrik
38'
11 - Alić Adis
43'
6 - Madunić Jure
43'
10 - Rozman Mitja
48'
2 - Begić Kenan
48'
16 - Lamprecht Maxim

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
13. krog 23.03.19
Svoboda Kisovec : Dolomiti 2 : 0
Ihan : Kočevje 1 : 0
Kolpa : Rudar Trbovlje 2 : 0
Cockta Kresnice : Jevnica 4 : 2
Bela krajina 2016 : Termit Moravče 2 : 2
MNZ Liga 2018/19
12. krog 23.03.19
Laby's Mengo 28 : Vir 5 : 0
Črnuče : Litija 1 : 1