Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Starejši dečki 3. liga 2018/19
Zapisnik: 3. krog 08.09.2018
TEKMA: Kamnik - Slovan 5 : 1
Datum: 08.09.18 - 17.00
Kamnik - Stadion Mekinje, Kamnik Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Kene David
1. pomočnik:
2. pomočnik:
Delegat:
POSTAVI
Kamnik
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Milojević Stefan (V)
2005
3
Krasnichi Amar
2004
4
Vrdoljak Filip
2004
5
Repnik Luka
2004
6
Baumann Maks (K)
2004
8
Lamut Lan
2005
9
Pavlič Žan
2005
10
Kosirnik Nejc
2005
11
Kvaternik Djalil Izar
2005
13
Ljubijankić Arnel
2004
15
Piskar Gal
2005
Slovan
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Kamili Adrian (V)
2005
3
Omanović Alen
2004
6
Antolovič Bastian
2005
7
Dresh Aldin
2005
8
Šesek Mark
2005
9
Kondić Sašo
2005
10
Bektašević Leonardo (K)
2004
11
Marinoski Miloš
2005
13
Jozić Leonardo
2005
14
Tica Nikola
2004
18
Abdulkhaziret Ali
2005
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Leković Nikola
2005
7
Erjavšek Lucas
2004
12
Zorman Jakob (V)
2005
14
Korać Daut
2005
16
Grofelnik Tim
2004
Trener
Veladžić Izudin
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
4
Velić Aldin
2005
17
Pušnik Maj
2004
20
Huseinović Tarik
2004
Trener
STRELCI
Kamnik
1 : 0     13 - Ljubijankić Arnel (9')
2 : 0     4 - Vrdoljak Filip (24')
3 : 0     3 - Krasnichi Amar (29')
4 : 0     13 - Ljubijankić Arnel (35')
5 : 0     13 - Ljubijankić Arnel (38')
Slovan
5 : 1     14 - Tica Nikola (45')
OPOMINJANI
Kamnik
Slovan
IZKLJUČENI
MENJAVE
Kamnik
Minuta
Igralec
36'
12 - Zorman Jakob
36'
1 - Milojević Stefan
36'
7 - Erjavšek Lucas
36'
8 - Lamut Lan
36'
2 - Leković Nikola
36'
10 - Kosirnik Nejc
50'
16 - Grofelnik Tim
50'
13 - Ljubijankić Arnel
50'
14 - Korać Daut
50'
3 - Krasnichi Amar
Slovan
Minuta
Igralec
36'
17 - Pušnik Maj
36'
6 - Antolovič Bastian
50'
20 - Huseinović Tarik
50'
18 - Abdulkhaziret Ali
55'
4 - Velić Aldin
55'
7 - Dresh Aldin

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
13. krog 23.03.19
Svoboda Kisovec : Dolomiti 2 : 0
Ihan : Kočevje 1 : 0
Kolpa : Rudar Trbovlje 2 : 0
Cockta Kresnice : Jevnica 4 : 2
Bela krajina 2016 : Termit Moravče 2 : 2
MNZ Liga 2018/19
12. krog 23.03.19
Laby's Mengo 28 : Vir 5 : 0
Črnuče : Litija 1 : 1