Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Mladinska 1. liga 2018/19
Zapisnik: 10. krog 27.10.2018
TEKMA: Svoboda Ljubljana A - Bartog Trebnje 5 : 0 (4 : 0)
Datum: 27.10.18 - 15.00
Ljubljana - Športni park Svoboda, Ljubljana Gledalcev: 65
Glavni sodnik: Horvat Dejan
1. pomočnik: Ciuha Aleš
2. pomočnik: Kodrič Domen
Delegat: Radić Dragan
POSTAVI
Svoboda Ljubljana A
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Sabotič Luka (V)
2001
2
Sadikovič Ali
2000
5
Huskić Damir (K)
2000
6
Vrečič Mark
2001
7
Snoj Tim
2001
8
Križaj Luka
2002
9
Desić Jovan
2000
11
Nagode Nik
2000
14
Hohnjec Jan
2000
15
Zulfiqar Yasin
2001
18
Istogu Blendon
2000
Bartog Trebnje
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Umek Florian (V)
2003
4
Lobe Luka (K)
2001
5
Zupančič Luka
2002
6
Grošelj Jan
2001
8
Kramer Gregor
2001
9
Strajnar Matej
2001
10
Žgajnar Matija
2001
11
Urana Sebastjan
2000
12
Herman Gašper
2000
15
Nagode Jošt
2001
20
Pikelj Matic
2000
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
4
Bajtulai Edon
2000
16
Janežič Jaka
2000
Trener
Lazić Igor
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
7
Pikelj Marcel
2000
13
Groznik Vrana Matej
2001
16
Ostanek Martin
2000
17
Zupančič Nejc
2003
22
Ikanovič Nermin
2003
Trener
Jurečič Franci
STRELCI
Svoboda Ljubljana A
1 : 0     14 - Hohnjec Jan (2')
2 : 0     6 - Vrečič Mark (13')
3 : 0     18 - Istogu Blendon (26')
4 : 0     7 - Snoj Tim (41')
5 : 0     11 - Nagode Nik (78')
Bartog Trebnje
OPOMINJANI
Svoboda Ljubljana A
15 - Zulfiqar Yasin (10')
9 - Desić Jovan (38')
Bartog Trebnje
9 - Strajnar Matej (79')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Svoboda Ljubljana A
Minuta
Igralec
57'
16 - Janežič Jaka
57'
14 - Hohnjec Jan
67'
4 - Bajtulai Edon
67'
9 - Desić Jovan
Bartog Trebnje
Minuta
Igralec
43'
16 - Ostanek Martin
43'
20 - Pikelj Matic
58'
7 - Pikelj Marcel
58'
12 - Herman Gašper
73'
13 - Groznik Vrana Matej
73'
8 - Kramer Gregor

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
13. krog 23.03.19
Svoboda Kisovec : Dolomiti 2 : 0
Ihan : Kočevje 1 : 0
Kolpa : Rudar Trbovlje 2 : 0
Cockta Kresnice : Jevnica 4 : 2
Bela krajina 2016 : Termit Moravče 2 : 2
MNZ Liga 2018/19
12. krog 23.03.19
Laby's Mengo 28 : Vir 5 : 0
Črnuče : Litija 1 : 1