Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Mladinska 1. liga 2018/19
Zapisnik: 10. krog 27.10.2018
TEKMA: Črnuče - Vir 3 : 4 (0 : 3)
Datum: 27.10.18 - 14.00
Ljubljana - Igrišče Črnuče Gledalcev: 20
Glavni sodnik: Kranjc Gašper
1. pomočnik: Džinalić Almir
2. pomočnik: Kovač Jaka
Delegat:
POSTAVI
Črnuče
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Brkić Aleksa (V)
2002
2
Prodan Miani Nicholas
2003
3
Malinovski Kristijan
2002
4
Medvešek Marcel
2003
5
Bogdanov Domen
2003
6
Erce Leo
2001
8
Vintar Žan (K)
2001
9
Boh Mark
2002
11
Kolle Filip
2002
15
Ziaei Ziabari Seyed Ali
2002
16
Ganoni Jure
2003
Vir
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Hribar Grega (V)
2000
3
Kobilca Žiga
2000
4
Kirn Danijel
2001
6
Angelov Boris (K)
2001
8
Gostič Žiga
2002
10
Povšič Rajšp Aljoša
2000
11
Ribnikar Cimerman Sebastijan
2002
14
Osterc Igor
2003
18
Klopčič Tilen
2001
21
Sušnik Rok
2001
23
Jeretina Matej
2003
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
7
Medvešek Simon
2003
10
Bolka Hugo
2002
13
Begić Haris
2002
14
Stojčić Luka
2003
17
Tegeltija Luka
2001
18
Muhič Žiga
2001
77
Roglič Štirn Jan
2003
Trener
Brezovački Blaž
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
15
Tičar Miha
2003
22
Hotić Sanel
2003
Trener
Žeželj Dražen
STRELCI
Črnuče
1 : 3     8 - Vintar Žan (54')
2 : 3     8 - Vintar Žan (57')
3 : 3     6 - Erce Leo (84')
3 : 4     14 - Stojčić Luka (87')AG
Vir
0 : 1     10 - Povšič Rajšp Aljoša (3')
0 : 2     6 - Angelov Boris (10')
0 : 3     10 - Povšič Rajšp Aljoša (18')
OPOMINJANI
Črnuče
6 - Erce Leo (43')
Vir
10 - Povšič Rajšp Aljoša (54')
3 - Kobilca Žiga (76')
6 - Angelov Boris (82')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Črnuče
Minuta
Igralec
46'
17 - Tegeltija Luka
46'
15 - Ziaei Ziabari Seyed Ali
46'
77 - Roglič Štirn Jan
46'
1 - Brkić Aleksa
46'
14 - Stojčić Luka
46'
3 - Malinovski Kristijan
Vir
Minuta
Igralec
65'
22 - Hotić Sanel
65'
21 - Sušnik Rok
76'
15 - Tičar Miha
76'
18 - Klopčič Tilen

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
13. krog 23.03.19
Svoboda Kisovec : Dolomiti 2 : 0
Ihan : Kočevje 1 : 0
Kolpa : Rudar Trbovlje 2 : 0
Cockta Kresnice : Jevnica 4 : 2
Bela krajina 2016 : Termit Moravče 2 : 2
MNZ Liga 2018/19
12. krog 23.03.19
Laby's Mengo 28 : Vir 5 : 0
Črnuče : Litija 1 : 1