Mladinska 1. liga 2018/19
Zapisnik: 8. krog 13.10.2018
TEKMA: Dren Vrhnika - Trbovlje Zagorje A 0 : 2 (0 : 1)
Datum: 13.10.18 - 15.30
Vrhnika - Športni park Vrhnika Gledalcev: 125
Glavni sodnik: Weixler Gregor
1. pomočnik: Zajec Jernej
2. pomočnik: Zajc Rok
Delegat: Stojanovič Zoran
POSTAVI
Dren Vrhnika
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Jerman Zore Maj (V)
2002
3
Zdešar Sebastjan (K)
2000
4
Ivančič Nenad
2002
5
Gorza Jan
2001
6
Lukežič Matija
2002
7
Zdešar Anže
2002
8
Praprotnik Jaka
2001
9
Divkovič Kristijan
2002
10
Mesec Jan
2001
11
Velkavrh Žan
2000
14
Ismaili Imbrja
2002
Trbovlje Zagorje A
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Možic Matic (V)
2001
2
Muratović Belmin
2001
3
Vozel Tadej
2000
4
Planovšek Gašper
2001
5
Bokal Žan (K)
2000
6
Hadžić Mark Antonio
2000
7
Poglajen Nejc
2001
8
Šink Kos Luka
2000
9
Grbić Aleksandar
2001
10
Drgan Andraž
2001
11
Drgan Anže
2000
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Medic Aleksi Mikael
2002
12
Kocijančič Nejc
2000
15
Zendeli Gaffar
2001
Trener
Tesko Zoran
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
12
Zakonšek Rene (V)
2001
13
Duratović Alen
2001
14
Babić Antonio
2001
15
Džombić Aldijan
2000
16
Pušić Davor
2000
Trener
Rižner Darino
STRELCI
Dren Vrhnika
Trbovlje Zagorje A
0 : 1 11 - Drgan Anže (27')
0 : 2 10 - Drgan Andraž (67')
OPOMINJANI
Dren Vrhnika
10 - Mesec Jan (83')
Trbovlje Zagorje A
11 - Drgan Anže (11')
8 - Šink Kos Luka (35')
6 - Hadžić Mark Antonio (67')
13 - Duratović Alen (83')
IZKLJUČENI
4 - Ivančič Nenad (83')
12 - Zakonšek Rene (83')
1 - Možic Matic (83')
MENJAVE
Dren Vrhnika
Minuta
Igralec
46'
2 - Medic Aleksi Mikael
46'
14 - Ismaili Imbrja
78'
12 - Kocijančič Nejc
78'
3 - Zdešar Sebastjan
Trbovlje Zagorje A
Minuta
Igralec
46'
12 - Zakonšek Rene
46'
1 - Možic Matic
46'
16 - Pušić Davor
46'
11 - Drgan Anže
59'
14 - Babić Antonio
59'
9 - Grbić Aleksandar
71'
15 - Džombić Aldijan
71'
2 - Muratović Belmin
77'
13 - Duratović Alen
77'
8 - Šink Kos Luka
REZULTATI TEKEM
Regionalna Ljubljanska liga 2023/24 | |
18. krog 13.04.24 | |
Anton Kamnik : Ljubljana Palis | 3 : 4 |
Zagorje : Rudar Trbovlje | 1 : 2 |
Jevnica : NK TREBNJE | 3 : 3 |
NK IB 1975 Ljubljana : Arne Tabor 69 | 3 : 0 |
Bela krajina : Cockta Kresnice | 2 : 2 |
NK Mengo 28 : OŠ Olimpija Ljubljana | 2 : 0 |
Svoboda Kisovec : Ivančna Gorica | 3 : 1 |
MNZ Liga 2023/24 | |
12. krog 13.04.24 | |
Dragomer : Termit Moravče | 2 : 0 |
ŠD Vir : Ihan | 2 : 3 |
Komenda : NK Šmartno Infostyle | 2 : 3 |
Šentjernej : Jezero Medvode | 1 : 1 |