Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Mladinska 1. liga 2018/19
Zapisnik: 6. krog 29.09.2018
TEKMA: Vir - Hermes Ljubljana 0 : 3 (0 : 1)
Datum: 03.10.18 - 16.30
Vir - Igrišče Vir Gledalcev: 30
Glavni sodnik: Miličević Marijo
1. pomočnik: Pirman Tomaž
2. pomočnik: Mišič Jančar Jakob
Delegat: Velić Sadet
POSTAVI
Vir
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Kobilca Žiga
2000
4
Juteršek Luka
2001
6
Majdič Jaka
2003
8
Gostič Žiga
2002
10
Povšič Rajšp Aljoša (K)
2000
11
Pogačar Simon
2000
14
Borec Nejc
2002
16
Sušnik Rok
2001
18
Klopčič Tilen
2001
23
Jeretina Matej
2003
99
Hribar Grega (V)
2000
Hermes Ljubljana
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Škrgić Nermin (V)
2002
2
Mahmutagič Ermin
2001
3
Gregorec Nejc
2001
5
Haznadar Jan
2002
6
Ristov Krste
2000
8
Kalabić Tarik
2002
9
Gashi Vesel
2002
10
Šabani Albin
2001
11
Jereb Aljaž Anton (K)
2000
17
Botonjić Denis
2000
18
Raković Dino
2001
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
15
Smole Enej
2003
19
Osterc Igor
2003
21
Hotić Sanel
2003
22
Tičar Miha
2003
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
14
Ivanović Miroslav
2001
15
Nežmah Jaka
2003
16
Kusturić Dejan
2002
20
Poredoš Rok
2003
22
Burzič Adnan
2001
Trener
Vrhovnik Luka
STRELCI
Vir
Hermes Ljubljana
0 : 1     10 - Šabani Albin (4')
0 : 2     2 - Mahmutagič Ermin (61')
0 : 3     11 - Jereb Aljaž Anton (70')
OPOMINJANI
Vir
Hermes Ljubljana
6 - Ristov Krste (36')
5 - Haznadar Jan (42')
8 - Kalabić Tarik (53')
2 - Mahmutagič Ermin (88')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Vir
Minuta
Igralec
55'
21 - Hotić Sanel
55'
16 - Sušnik Rok
55'
22 - Tičar Miha
55'
11 - Pogačar Simon
63'
19 - Osterc Igor
63'
3 - Kobilca Žiga
68'
15 - Smole Enej
68'
23 - Jeretina Matej
Hermes Ljubljana
Minuta
Igralec
53'
15 - Nežmah Jaka
53'
5 - Haznadar Jan
60'
16 - Kusturić Dejan
60'
17 - Botonjić Denis
63'
14 - Ivanović Miroslav
63'
8 - Kalabić Tarik
68'
22 - Burzič Adnan
68'
18 - Raković Dino
70'
20 - Poredoš Rok
70'
9 - Gashi Vesel

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
13. krog 23.03.19
Svoboda Kisovec : Dolomiti 2 : 0
Ihan : Kočevje 1 : 0
Kolpa : Rudar Trbovlje 2 : 0
Cockta Kresnice : Jevnica 4 : 2
Bela krajina 2016 : Termit Moravče 2 : 2
MNZ Liga 2018/19
12. krog 23.03.19
Laby's Mengo 28 : Vir 5 : 0
Črnuče : Litija 1 : 1