Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Mladinska 1. liga 2018/19
Zapisnik: 6. krog 29.09.2018
TEKMA: Komenda Virtus - Laby's Mengo 28 0 : 9 (0 : 2)
Datum: 29.09.18 - 11.00
Radomlje - Športni park Radomlje - igrišče z UT Gledalcev: 30
Glavni sodnik: Navratil Juš
1. pomočnik: Kodrič Domen
2. pomočnik: Trobec Matjaž
Delegat: Velić Sadet
POSTAVI
Komenda Virtus
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Vollmajer Jan (V)
2001
2
Čelić Dragan
2001
5
Frantar Rijavec Žan
2001
6
Grčar Domen
2001
8
Hrovat Tilen
2001
9
Vollmajer Nik (K)
2001
10
Sejfić Amar
2001
14
Žlindra David
2000
15
Balantič Jaka
2000
20
Jerič Matija
2001
22
Bukovič Gal
2001
Laby's Mengo 28
Priimek in ime
Leto rojstva
4
Žerjav Žiga (K)
2001
6
Muratović Adnan
2001
9
Juras Urban
2000
13
Sašek Jan (V)
2000
17
Pozman Jošt
2001
18
Kapić Alen
2001
31
Dević Lazar
2001
45
Smole Brin
2000
46
Tome Jan
2000
49
Jerič Anže
2001
56
Hasan Hasan Saad Hasan
2001
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
13
Grnjak Alex
2002
17
Kvas Andraž
2001
18
Šaubah Domen
2001
21
Arh Matej
2001
Trener
Komatar Marko
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Žnidaršič Patrik (V)
2001
20
Šernek Matija
2001
37
Roš Jaka
2000
48
Drobež Mark
2000
Trener
Topić Darko
STRELCI
Komenda Virtus
Laby's Mengo 28
0 : 1     9 - Juras Urban (8')
0 : 2     9 - Juras Urban (25')
0 : 3     17 - Pozman Jošt (48')
0 : 4     45 - Smole Brin (57')
0 : 5     37 - Roš Jaka (66')
0 : 6     9 - Juras Urban (71')
0 : 7     17 - Pozman Jošt (74')
0 : 8     31 - Dević Lazar (78')
0 : 9     31 - Dević Lazar (90')
OPOMINJANI
Komenda Virtus
Laby's Mengo 28
IZKLJUČENI
MENJAVE
Komenda Virtus
Minuta
Igralec
60'
17 - Kvas Andraž
60'
20 - Jerič Matija
80'
21 - Arh Matej
80'
2 - Čelić Dragan
84'
13 - Grnjak Alex
84'
10 - Sejfić Amar
Laby's Mengo 28
Minuta
Igralec
48'
37 - Roš Jaka
48'
6 - Muratović Adnan
76'
48 - Drobež Mark
76'
9 - Juras Urban
82'
20 - Šernek Matija
82'
46 - Tome Jan

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
13. krog 23.03.19
Svoboda Kisovec : Dolomiti 2 : 0
Ihan : Kočevje 1 : 0
Kolpa : Rudar Trbovlje 2 : 0
Cockta Kresnice : Jevnica 4 : 2
Bela krajina 2016 : Termit Moravče 2 : 2
MNZ Liga 2018/19
12. krog 23.03.19
Laby's Mengo 28 : Vir 5 : 0
Črnuče : Litija 1 : 1