Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Mladinska 1. liga 2018/19
Zapisnik: 2. krog 01.09.2018
TEKMA: Laby's Mengo 28 - kamnik 3 : 0 (3 : 0)
Datum: 05.09.18 - 17.00
Mengeš - Igrišče pod Gobavico Mengeš Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Rozman Kristian
1. pomočnik: Bukovec Janko
2. pomočnik: Selan Žiga
Delegat: Zupančič Primož
POSTAVI
Laby's Mengo 28
Priimek in ime
Leto rojstva
13
Sašek Jan (V)
2000
15
Pozman Jošt
2001
28
Dević Lazar
2001
39
Žerjav Žiga
2001
44
Juras Urban
2000
45
Muratović Adnan
2001
46
Tome Jan
2000
48
Arh Blaž (K)
2000
51
Kapić Alen
2001
55
Hasan Hasan Saad Hasan
2001
62
Jerič Anže
2001
kamnik
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Ajdarpašić Maid (V)
2001
2
Nerjovaj Djellzim
2001
3
Blaževič Kristijan
2001
4
Čehič Limoni Benjamin
2000
5
Marković Rok
2000
6
Kurtishi Besar
2001
7
Chochkov Darko
2000
8
Jeretina Nik
2001
9
Mihajlov Sergej
2000
10
Mencinger Žan (K)
2000
11
Vidmar Amar Rene
2001
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Žnidaršič Patrik
2001
19
Zalar Žan
2001
37
Roš Jaka
2000
49
Smole Brin
2000
52
Drobež Mark
2000
56
Oprić Jovan
2001
Trener
Topić Darko
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
13
Tomšič Jacobs Aron Felix
2000
14
Pavlović Robert
2002
15
Gajšek Tim
2002
Trener
Kokalj Jaka
STRELCI
Laby's Mengo 28
1 : 0     62 - Jerič Anže (2')
2 : 0     55 - Hasan Hasan Saad Hasan (5')
3 : 0     46 - Tome Jan (36')
kamnik
OPOMINJANI
Laby's Mengo 28
kamnik
11 - Vidmar Amar Rene (59')
9 - Mihajlov Sergej (77')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Laby's Mengo 28
Minuta
Igralec
64'
56 - Oprić Jovan
64'
55 - Hasan Hasan Saad Hasan
75'
37 - Roš Jaka
75'
62 - Jerič Anže
79'
52 - Drobež Mark
79'
51 - Kapić Alen
82'
49 - Smole Brin
82'
45 - Muratović Adnan
89'
19 - Zalar Žan
89'
44 - Juras Urban
kamnik
Minuta
Igralec
61'
14 - Pavlović Robert
61'
6 - Kurtishi Besar
67'
15 - Gajšek Tim
67'
4 - Čehič Limoni Benjamin

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
13. krog 23.03.19
Svoboda Kisovec : Dolomiti 2 : 0
Ihan : Kočevje 1 : 0
Kolpa : Rudar Trbovlje 2 : 0
Cockta Kresnice : Jevnica 4 : 2
Bela krajina 2016 : Termit Moravče 2 : 2
MNZ Liga 2018/19
12. krog 23.03.19
Laby's Mengo 28 : Vir 5 : 0
Črnuče : Litija 1 : 1