Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
MNZ Liga 2018/19
Zapisnik: 2. krog 01.09.2018
TEKMA: Dragomer - Trebnje - Tian 2 : 2 (2 : 2)
Datum: 03.10.18 - 16.30
Dragomer - Igrišče Dragomer Gledalcev: 60
Glavni sodnik: Andrejka Jure
1. pomočnik: Pušnjak Jure
2. pomočnik: Strnad Peterca Luka
Delegat: Petrovič Novica
POSTAVI
Dragomer
Priimek in ime
Leto rojstva
4
Močnik Jure
1995
5
Rep Tilen
1992
6
Mitraković Željko
1972
7
Kečkeš Nejc
1992
8
Beširevič Edin
1992
10
Kantarević Elvis (K)
1988
14
Fridl Filip Anton
1983
15
Husič Damir
1981
19
Košir Mitja
1985
22
Žniderič Miha
1983
96
Pregelj Jaka (V)
1997
Trebnje - Tian
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Eržen Aljaž
1999
4
Barborič Jernej
1993
5
Kralj Tomaž (K)
1990
8
Džanan Mladen
1991
10
Karajbić Enes
1996
13
Nučič Kristjan
1992
14
Softić Ermin
1997
15
Janževič Žiga
1993
21
Perpar Jaka
1993
22
Avsec Matic
1991
26
Verbič Tomaž (V)
1998
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Velagić Salko
1992
9
Kujović Samir
1987
11
Vidmar Žan
1995
16
Mirt Matej
1996
18
Kogovšek Sašo
1998
20
Kurić Anel
1990
23
Perbil Maks (V)
1998
Trener
Vodopivec Andraž
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Kastrevec Kovačič Domen (V)
1997
6
Frančič Adrijan
1998
7
Smuk Matevž
1998
9
Kočman Gašper
1998
19
Jenič David
1996
20
Borse Miha
1990
23
Udovč David
1987
Trener
Kastrevec Andrej
STRELCI
Dragomer
1 : 1     10 - Kantarević Elvis (23')11m
Trebnje - Tian
0 : 1     10 - Karajbić Enes (13')
1 : 2     14 - Softić Ermin (35')
2 : 2     4 - Barborič Jernej (45')AG
OPOMINJANI
Dragomer
7 - Kečkeš Nejc (26')
8 - Beširevič Edin (40')
5 - Rep Tilen (44')
16 - Mirt Matej (89')
Trebnje - Tian
2 - Eržen Aljaž (21')
15 - Janževič Žiga (71')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Dragomer
Minuta
Igralec
46'
16 - Mirt Matej
46'
7 - Kečkeš Nejc
46'
20 - Kurić Anel
46'
6 - Mitraković Željko
69'
9 - Kujović Samir
69'
8 - Beširevič Edin
79'
11 - Vidmar Žan
79'
15 - Husič Damir
Trebnje - Tian
Minuta
Igralec
60'
20 - Borse Miha
60'
4 - Barborič Jernej
60'
7 - Smuk Matevž
60'
21 - Perpar Jaka
69'
23 - Udovč David
69'
10 - Karajbić Enes
77'
6 - Frančič Adrijan
77'
15 - Janževič Žiga
82'
9 - Kočman Gašper
82'
22 - Avsec Matic