Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Starejši dečki 2. liga 17/18
Zapisnik: 11. krog 11.11.2017
TEKMA: Bela krajina 2016 - Bravo Publikum 2 : 4
Datum: 12.11.17 - 11.00
Črnomelj - Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT Gledalcev: 20
Glavni sodnik: Brulc Klemen
1. pomočnik: Bajuk Aleš
2. pomočnik:
Delegat:
POSTAVI
Bela krajina 2016
Priimek in ime
Rojen
1
Skušek Aljaž (V)
09.06.04
3
Hudak Vid
05.08.04
4
Bremec Žiga
17.06.03
7
Vogrinec Maj
21.11.04
8
Stegne Vito
08.01.04
9
Sever Benjamin
02.11.03
10
Ferfolja Mark (K)
30.07.03
11
Dim Žiga
14.01.04
14
Malenšek Matej
27.05.05
17
Ilenič Mitja
26.12.04
18
Šenica Nik
04.07.03
Bravo Publikum
Priimek in ime
Rojen
1
Božič Aljaž (V)
06.04.04
2
Pandža Dejan
05.06.03
4
Podbevšek Matic
08.04.04
5
Pograjc Matej (K)
10.06.04
6
Stanojević David
07.05.04
11
Erčulj Kristian
04.11.04
14
Salkić Ermin
14.03.04
17
Banjac Alex
14.02.04
21
Krupić Teo
20.12.03
23
Krupić Taj
06.05.05
25
Sikošek Gaber
07.04.04
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
2
Kavšek Gal
17.07.05
5
Kavšek Ajša
11.09.03
13
Lužar Anže
01.12.03
15
Grdun Kristjan
17.07.03
16
Hasanagić Tian
27.01.04
19
Kramberger Nik Martin
18.11.04
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
3
Lavrič Pregelj Žan Yazbeck
05.11.04
8
Corn Žiga
13.02.04
15
Čop Krajnc Blaž
29.06.04
16
Krstić Nikola
30.07.04
18
Müller Pograjc Lev Luka
07.10.04
24
Miškulin Bine
16.03.04
Trener
Cizelj Rok
STRELCI
Bela krajina 2016
1 : 1     4 - Bremec Žiga (15')
2 : 3     11 - Dim Žiga (54')
Bravo Publikum
0 : 1     25 - Sikošek Gaber (13')
1 : 2     6 - Stanojević David (20')
1 : 3     8 - Corn Žiga (52')
2 : 4     24 - Miškulin Bine (70')
OPOMINJANI
Bela krajina 2016
9 - Sever Benjamin (44')
Bravo Publikum
6 - Stanojević David (16')
23 - Krupić Taj (56')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Bela krajina 2016
Minuta
Igralec
23'
2 - Kavšek Gal
23'
18 - Šenica Nik
61'
15 - Grdun Kristjan
61'
8 - Stegne Vito
64'
19 - Kramberger Nik Martin
64'
2 - Kavšek Gal
Bravo Publikum
Minuta
Igralec
49'
8 - Corn Žiga
49'
11 - Erčulj Kristian
49'
3 - Lavrič Pregelj Žan Yazbeck
49'
14 - Salkić Ermin
55'
24 - Miškulin Bine
55'
17 - Banjac Alex
61'
15 - Čop Krajnc Blaž
61'
25 - Sikošek Gaber
67'
16 - Krstić Nikola
67'
21 - Krupić Teo