Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Starejši dečki 2. liga 17/18
Zapisnik: 11. krog 11.11.2017
TEKMA: Ilirija 1911 Extra-Lux - Brinje Grosuplje 1 : 0
Datum: 12.11.17 - 09.30
Ljubljana - Stadion Ilirija Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Weixler Gregor
1. pomočnik: Kozjek Žiga
2. pomočnik: Stanojevič Suwa Iztok
Delegat:
POSTAVI
Ilirija 1911 Extra-Lux
Priimek in ime
Rojen
1
Dakić Luka (V)
09.05.05
2
Jorgić Luka
20.05.04
3
Franko Matic
22.12.04
4
Zver Natan
28.10.03
5
Ganoni Jure
13.06.03
6
Savič Maks
08.01.04
7
Križmančič Jaša
05.05.04
8
Petelinšek Mark
03.09.04
9
Škrjanec Gašper
02.07.04
10
Manfreda Golob Lovro (K)
16.10.03
11
Alič Matic
04.01.03
Brinje Grosuplje
Priimek in ime
Rojen
1
Šporar Nik (V)
09.09.04
2
Kolbezen Erik
30.05.03
3
Klun Matija
02.05.03
4
Gobec Gal
22.05.04
6
Kotar Jan
06.07.04
7
Janković Vall
29.03.04
8
Čaleta Matic
30.12.03
9
Pleško Žan
23.06.04
10
Viharev Jan
02.04.04
11
Modic Tilen
10.02.04
19
Balaban Nik (K)
21.06.04
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Golob Maks
20.06.04
14
Konjar Mark
21.11.04
15
Rančnik Urban
31.03.03
16
Novakovič Filip
02.03.04
17
Tiganj Tian
05.11.03
18
Zgonec Gašper
22.12.04
19
Lapanja David
18.07.03
Trener
Varcar Edin
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
12
Kolar Luka
09.09.05
13
Jesenko Jošt
02.10.03
15
Birk Martin
29.06.03
16
Barišič Mark
27.01.04
17
Tomažin Kristjan
03.03.04
Trener
Marinšek Erik
STRELCI
Ilirija 1911 Extra-Lux
1 : 0     7 - Križmančič Jaša (26')
Brinje Grosuplje
OPOMINJANI
Ilirija 1911 Extra-Lux
4 - Zver Natan (28')
Brinje Grosuplje
IZKLJUČENI
MENJAVE
Ilirija 1911 Extra-Lux
Minuta
Igralec
46'
13 - Golob Maks
46'
4 - Zver Natan
55'
19 - Lapanja David
55'
9 - Škrjanec Gašper
58'
15 - Rančnik Urban
58'
7 - Križmančič Jaša
59'
14 - Konjar Mark
59'
3 - Franko Matic
68'
18 - Zgonec Gašper
68'
8 - Petelinšek Mark
Brinje Grosuplje
Minuta
Igralec
47'
12 - Kolar Luka
47'
1 - Šporar Nik
47'
17 - Tomažin Kristjan
47'
3 - Klun Matija
55'
16 - Barišič Mark
55'
9 - Pleško Žan
58'
15 - Birk Martin
58'
2 - Kolbezen Erik
63'
13 - Jesenko Jošt
63'
4 - Gobec Gal