Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Starejši dečki 2. liga 17/18
Zapisnik: 11. krog 11.11.2017
TEKMA: Interblock - Dlan Logatec 0 : 2
Datum: 11.11.17 - 13.00
Ljubljana - Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT Gledalcev: 30
Glavni sodnik: Maksimović Igor
1. pomočnik: Ljutić Edis
2. pomočnik: Kodrič Domen
Delegat:
POSTAVI
Interblock
Priimek in ime
1
Strah Martin (V)
2
Petje Comuzzi Maj
3
Belič Žan
4
Kajtazovič Luka
5
Cvelfer Domadenik Mark (K)
6
Brnadić Ivan
7
Kušar Marcel
8
Čosič Dominik
9
Štrekelj Blaž
10
Ivančič Davor
11
Šabić Tin
Dlan Logatec
Priimek in ime
1
Radić David (V)
3
Kogovšek Ambrož
4
Meštrovac Eldin
6
Praprotnik Nik
8
Frank Žiga
9
Strah Oskar
10
Keržič Nejc (K)
11
Dević Dejan
12
Korenč Gašper
14
Facija Matic
17
Halilović Aldin
Rezervni igralci
Priimek in ime
13
Merhar Tian Tomi
14
Završek Timotej
15
Hess Maj
16
Goršič Aleks
17
Kušer Timotej
Trener
Džaferović Petar
Rezervni igralci
Priimek in ime
2
Rok Zar
5
Maček Miha
7
Beber Tilen Arnej
13
Langenvalter Rok
Trener
Hatić Ferdo
STRELCI
Interblock
Dlan Logatec
0 : 1     8 - Frank Žiga (2')
0 : 2     9 - Strah Oskar (10')
OPOMINJANI
Interblock
Dlan Logatec
IZKLJUČENI
MENJAVE
Interblock
Minuta
Igralec
36'
15 - Hess Maj
36'
4 - Kajtazovič Luka
46'
16 - Goršič Aleks
46'
10 - Ivančič Davor
50'
17 - Kušer Timotej
50'
6 - Brnadić Ivan
53'
14 - Završek Timotej
53'
7 - Kušar Marcel
Dlan Logatec
Minuta
Igralec
39'
2 - Rok Zar
39'
11 - Dević Dejan
43'
7 - Beber Tilen Arnej
43'
14 - Facija Matic
63'
13 - Langenvalter Rok
63'
7 - Beber Tilen Arnej
67'
5 - Maček Miha
67'
8 - Frank Žiga

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4