Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Starejši dečki 2. liga 17/18
Zapisnik: 10. krog 04.11.2017
TEKMA: Bravo Publikum - Ilirija 1911 Extra-Lux 1 : 0
Datum: 05.11.17 - 10.00
Ljubljana - Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Jozič Jernej
1. pomočnik: Strgar Tilen
2. pomočnik: Nikolovski Ivan
Delegat:
POSTAVI
Bravo Publikum
Priimek in ime
Rojen
1
Božič Aljaž (V)
06.04.04
3
Lavrič Pregelj Žan Yazbeck
05.11.04
5
Pograjc Matej (K)
10.06.04
6
Stanojević David
07.05.04
8
Corn Žiga
13.02.04
10
Solaković Denis
23.05.04
11
Erčulj Kristian
04.11.04
13
Šonc Lan
17.07.03
14
Salkić Ermin
14.03.04
17
Banjac Alex
14.02.04
25
Sikošek Gaber
07.04.04
Ilirija 1911 Extra-Lux
Priimek in ime
Rojen
1
Lukek Matic (V)
24.02.04
2
Jorgić Luka
20.05.04
3
Franko Matic
22.12.04
4
Zver Natan
28.10.03
5
Ganoni Jure
13.06.03
6
Lapanja David
18.07.03
7
Alič Matic
04.01.03
8
Savič Maks
08.01.04
9
Tiganj Tian
05.11.03
10
Manfreda Golob Lovro
16.10.03
11
Novakovič Filip (K)
02.03.04
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
4
Podbevšek Matic
08.04.04
7
Došenović Dejan
05.07.03
15
Čop Krajnc Blaž
29.06.04
16
Krstić Nikola
30.07.04
18
Müller Pograjc Lev Luka
07.10.04
24
Miškulin Bine
16.03.04
Trener
Cizelj Rok
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Golob Maks
20.06.04
14
Konjar Mark
21.11.04
15
Rančnik Urban
31.03.03
16
Zgonec Gašper
22.12.04
17
Hmudda Dani
18.02.04
18
Vagaja Blaž
22.10.04
19
Pečar Maks
12.09.03
Trener
Varcar Edin
STRELCI
Bravo Publikum
1 : 0     25 - Sikošek Gaber (11')
Ilirija 1911 Extra-Lux
OPOMINJANI
Bravo Publikum
Ilirija 1911 Extra-Lux
9 - Tiganj Tian (48')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Bravo Publikum
Minuta
Igralec
44'
4 - Podbevšek Matic
44'
14 - Salkić Ermin
44'
7 - Došenović Dejan
44'
8 - Corn Žiga
53'
15 - Čop Krajnc Blaž
53'
11 - Erčulj Kristian
59'
16 - Krstić Nikola
59'
17 - Banjac Alex
64'
18 - Müller Pograjc Lev Luka
64'
10 - Solaković Denis
Ilirija 1911 Extra-Lux
Minuta
Igralec
51'
14 - Konjar Mark
51'
11 - Novakovič Filip
53'
16 - Zgonec Gašper
53'
6 - Lapanja David
62'
13 - Golob Maks
62'
9 - Tiganj Tian
64'
15 - Rančnik Urban
64'
2 - Jorgić Luka
66'
18 - Vagaja Blaž
66'
3 - Franko Matic