Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Starejši dečki 2. liga 17/18
Zapisnik: 7. krog 07.10.2017
TEKMA: Bravo Publikum - Šmartno 0 : 2
Datum: 08.10.17 - 15.00
Ljubljana - Igrišče pri reaktorju Podgorica, Beričevo Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Kranjc Gašper
1. pomočnik: Kodrič Domen
2. pomočnik: Nikolovski Ivan
Delegat:
POSTAVI
Bravo Publikum
Priimek in ime
1
Božič Aljaž (V)
2
Pandža Dejan
4
Banjac Alex
7
Pograjc Matej (K)
8
Solaković Denis
9
Erčulj Kristian
14
Stanojević David
19
Podbevšek Matic
20
Lavrič Pregelj Žan Yazbeck
22
Corn Žiga
24
Sikošek Gaber
Šmartno
Priimek in ime
1
Babnik Luka (V)
2
Gajšek Mark
3
Hernaus Rok
4
Martinc Miha (K)
5
Garbajs Gašper
6
Plavčak Aljaž
7
Hodžić Kenan
8
Zajec Jakob
9
Rainer Grega
10
Šećerović Denis
11
Zalar Matevž
Rezervni igralci
Priimek in ime
3
Miškulin Bine
6
Krstić Nikola
11
Došenović Dejan
13
Salkić Ermin
15
Čop Krajnc Blaž
17
Müller Pograjc Lev Luka
Trener
Cizelj Rok
Rezervni igralci
Priimek in ime
12
Janežič Matevž (V)
13
Špetič Matic
14
Bricelj Rok
15
Babnik Miha
16
Štros Luka
17
Habič Benjamin
Trener
Anželj Robi
STRELCI
Bravo Publikum
Šmartno
0 : 1     10 - Šećerović Denis (31')
0 : 2     11 - Zalar Matevž (61')
OPOMINJANI
Bravo Publikum
11 - Došenović Dejan (54')
Šmartno
7 - Hodžić Kenan (45')
10 - Šećerović Denis (48')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Bravo Publikum
Minuta
Igralec
36'
11 - Došenović Dejan
36'
20 - Lavrič Pregelj Žan Yazbeck
55'
15 - Čop Krajnc Blaž
55'
24 - Sikošek Gaber
63'
17 - Müller Pograjc Lev Luka
63'
4 - Banjac Alex
Šmartno
Minuta
Igralec
51'
14 - Bricelj Rok
51'
7 - Hodžić Kenan
59'
13 - Špetič Matic
59'
9 - Rainer Grega
65'
16 - Štros Luka
65'
6 - Plavčak Aljaž
70'
15 - Babnik Miha
70'
11 - Zalar Matevž

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4