Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Starejši dečki 2. liga 17/18
Zapisnik: 7. krog 07.10.2017
TEKMA: Ilirija 1911 Extra-Lux - Extrem 2 : 4
Datum: 08.10.17 - 11.00
Ljubljana - Stadion Ilirija Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Božič Lara
1. pomočnik: Osolnik Angelca
2. pomočnik: Peterka Jan
Delegat:
POSTAVI
Ilirija 1911 Extra-Lux
Priimek in ime
1
Lukek Matic (V)
2
Jorgić Luka
3
Franko Matic
4
Golob Maks
5
Ganoni Jure
6
Lapanja David
7
Alič Matic
8
Petelinšek Mark
9
Tiganj Tian
10
Manfreda Golob Lovro (K)
11
Škrjanec Gašper
Extrem
Priimek in ime
1
Debeljak Lovro
2
Dušič Jure
7
Vilhar Žiga
8
Car Miha (K)
12
Merhar Tit
23
Bartol Gašper
27
Ambrožič Nik (V)
48
Gregorič Andraž
49
Žlindra Anže
51
Starc Tit
99
Hvala Jon
Rezervni igralci
Priimek in ime
13
Pečar Maks
14
Konjar Mark
15
Bizjak Maj
16
Novakovič Filip
17
Rančnik Urban
18
Ženko Lan
19
Košak Andrej
Trener
Varcar Edin
Rezervni igralci
Priimek in ime
14
Korenjak Erik
35
Marič Žiga
46
Mrhar Matic
54
Čop Luka
Trener
Rajšel Srečko
STRELCI
Ilirija 1911 Extra-Lux
1 : 0     9 - Tiganj Tian (15')
2 : 0     8 - Petelinšek Mark (23')
Extrem
2 : 1     23 - Bartol Gašper (24')
2 : 2     1 - Debeljak Lovro (45')
2 : 3     8 - Car Miha (67')
2 : 4     8 - Car Miha (72')
OPOMINJANI
Ilirija 1911 Extra-Lux
Extrem
IZKLJUČENI
MENJAVE
Ilirija 1911 Extra-Lux
Minuta
Igralec
44'
14 - Konjar Mark
44'
3 - Franko Matic
46'
18 - Ženko Lan
46'
7 - Alič Matic
60'
16 - Novakovič Filip
60'
11 - Škrjanec Gašper
67'
17 - Rančnik Urban
67'
10 - Manfreda Golob Lovro
Extrem
Minuta
Igralec
36'
54 - Čop Luka
36'
7 - Vilhar Žiga
44'
14 - Korenjak Erik
44'
49 - Žlindra Anže
66'
35 - Marič Žiga
66'
48 - Gregorič Andraž
74'
46 - Mrhar Matic
74'
99 - Hvala Jon

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4