Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Starejši dečki 2. liga 17/18
Zapisnik: 5. krog 23.09.2017
TEKMA: Olimpija Ljubljana - Šmartno 8 : 2
Datum: 23.09.17 - 16.00
Ljubljana - Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT Gledalcev: 40
Glavni sodnik: Hočevar Miha
1. pomočnik: Osolnik Angelca
2. pomočnik: Zajc Rok
Delegat:
POSTAVI
Olimpija Ljubljana
Priimek in ime
1
Krapež Anžej (V)
2
Žabkar Mark
3
Brus Gaj
4
Medić Marko
5
Aksalić Albin
6
Bjelkić Din
7
Zulić Anel (K)
8
Koncilija David
9
Lampič Florijan
10
Kondić Leon
11
Nuhanović Edis
Šmartno
Priimek in ime
1
Babnik Luka (V)
2
Špetič Matic
3
Hernaus Rok
4
Martinc Miha (K)
5
Garbajs Gašper
6
Plavčak Aljaž
7
Vasić David
8
Rainer Grega
9
Šećerović Denis
10
Štros Luka
11
Zalar Matevž
Rezervni igralci
Priimek in ime
12
Mauricio Žan
13
Dajić Nikola
14
Ivanković Nik
15
Maletić Mihajlo
16
Žagar Leon
Trener
Botonjić Amir
Rezervni igralci
Priimek in ime
12
Janežič Matevž (V)
13
Babnik Miha
14
Hodžić Kenan
16
Bricelj Rok
17
Habič Benjamin
Trener
Anželj Robi
STRELCI
Olimpija Ljubljana
1 : 0     9 - Lampič Florijan (8')
2 : 2     11 - Nuhanović Edis (22')
3 : 2     11 - Nuhanović Edis (28')
4 : 2     11 - Nuhanović Edis (31')
5 : 2     8 - Koncilija David (40')
6 : 2     16 - Žagar Leon (59')
7 : 2     14 - Ivanković Nik (60')
8 : 2     14 - Ivanković Nik (70')
Šmartno
1 : 1     9 - Šećerović Denis (9')
1 : 2     11 - Zalar Matevž (12')
OPOMINJANI
Olimpija Ljubljana
Šmartno
9 - Šećerović Denis (43')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Olimpija Ljubljana
Minuta
Igralec
36'
12 - Mauricio Žan
36'
1 - Krapež Anžej
40'
13 - Dajić Nikola
40'
3 - Brus Gaj
41'
16 - Žagar Leon
41'
8 - Koncilija David
45'
15 - Maletić Mihajlo
45'
2 - Žabkar Mark
45'
14 - Ivanković Nik
45'
9 - Lampič Florijan
Šmartno
Minuta
Igralec
36'
16 - Bricelj Rok
36'
10 - Štros Luka
40'
13 - Babnik Miha
40'
8 - Rainer Grega
45'
14 - Hodžić Kenan
45'
9 - Šećerović Denis
58'
17 - Habič Benjamin
58'
11 - Zalar Matevž
60'
12 - Janežič Matevž
60'
1 - Babnik Luka

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4