Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Starejši dečki 2. liga 17/18
Zapisnik: 5. krog 23.09.2017
TEKMA: Bravo Publikum - Dlan Logatec 2 : 1
Datum: 23.09.17 - 10.00
Ljubljana - Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT Gledalcev: 70
Glavni sodnik: Rihter Blaž
1. pomočnik: Kodrič Domen
2. pomočnik: Čokl Tomaž
Delegat:
POSTAVI
Bravo Publikum
Priimek in ime
1
Božič Aljaž (V)
2
Pandža Dejan
3
Miškulin Bine
4
Banjac Alex
7
Pograjc Matej (K)
8
Solaković Denis
9
Erčulj Kristian
13
Salkić Ermin
14
Stanojević David
19
Podbevšek Matic
22
Corn Žiga
Dlan Logatec
Priimek in ime
2
Dević Dejan
3
Rok Zar
4
Facija Matic
5
Kogovšek Ambrož
6
Meštrovac Eldin
7
Korenč Gašper
8
Radić David
9
Frank Žiga
10
Keržič Nejc (K)
11
Praprotnik Nik
18
Halilović Aldin (V)
Rezervni igralci
Priimek in ime
6
Krstić Nikola
15
Čop Krajnc Blaž
17
Müller Pograjc Lev Luka
20
Lavrič Pregelj Žan Yazbeck
24
Sikošek Gaber
Trener
Cizelj Rok
Rezervni igralci
Priimek in ime
12
Papotnik Anej
13
Maček Miha
14
Langenvalter Rok
15
Strah Oskar
16
Beber Tilen Arnej
17
Gabrovec Nik (V)
Trener
Hatić Ferdo
STRELCI
Bravo Publikum
1 : 0     3 - Miškulin Bine (20')
2 : 1     20 - Lavrič Pregelj Žan Yazbeck (55')
Dlan Logatec
1 : 1     10 - Keržič Nejc (44')
OPOMINJANI
Bravo Publikum
Dlan Logatec
IZKLJUČENI
MENJAVE
Bravo Publikum
Minuta
Igralec
49'
20 - Lavrič Pregelj Žan Yazbeck
49'
9 - Erčulj Kristian
49'
24 - Sikošek Gaber
49'
22 - Corn Žiga
56'
15 - Čop Krajnc Blaž
56'
13 - Salkić Ermin
63'
17 - Müller Pograjc Lev Luka
63'
4 - Banjac Alex
63'
6 - Krstić Nikola
63'
3 - Miškulin Bine
Dlan Logatec
Minuta
Igralec
52'
15 - Strah Oskar
52'
4 - Facija Matic
63'
13 - Maček Miha
63'
6 - Meštrovac Eldin

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4