Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Starejši dečki 2. liga 17/18
Zapisnik: 4. krog 16.09.2017
TEKMA: Interblock - Zagorje 0 : 3
Datum: 17.09.17 - 14.00
Ljubljana - Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT Gledalcev: 60
Glavni sodnik: Kos Damjan
1. pomočnik: Majhen Matija
2. pomočnik: Matoša Martin
Delegat:
POSTAVI
Interblock
Priimek in ime
1
Dovč Jakob (V)
2
Goršič Aleks
3
Čosič Dominik
4
Petje Comuzzi Maj
5
Cvelfer Domadenik Mark
6
Vrhovnik Žiga (K)
7
Šabić Tin
8
Belič Žan
9
Štrekelj Blaž
10
Lužar Nešović Jure
11
Stropnik Nik
Zagorje
Priimek in ime
1
Menard Žiga (V)
2
Buzina Luka
4
Nurkić Benjamin
5
Jazbec Žan
6
Resnik Luka
7
Klopčič Gal
8
Eberl Bor
9
Trdin Gašper
11
Ocepek Žiga (K)
13
Sešlar Luka
14
Knez Jan
Rezervni igralci
Priimek in ime
13
Kušar Marcel
14
Kušer Timotej
15
Kajtazovič Luka
16
Strah Martin
17
Merhar Tian Tomi
18
Petraš Dean
Trener
Horvat Boris
Rezervni igralci
Priimek in ime
3
Božjak Patrik
10
Prašnikar Leon
15
Kovačič Urban
Trener
Kirbiš Matej
STRELCI
Interblock
Zagorje
0 : 1     9 - Trdin Gašper (20')
0 : 2     6 - Resnik Luka (40')
0 : 3     11 - Ocepek Žiga (63')
OPOMINJANI
Interblock
10 - Lužar Nešović Jure (39')
3 - Čosič Dominik (59')
Zagorje
3 - Božjak Patrik (49')
IZKLJUČENI
3 - Čosič Dominik (60')
MENJAVE
Interblock
Minuta
Igralec
36'
14 - Kušer Timotej
36'
8 - Belič Žan
42'
13 - Kušar Marcel
42'
11 - Stropnik Nik
61'
17 - Merhar Tian Tomi
61'
7 - Šabić Tin
61'
16 - Strah Martin
61'
9 - Štrekelj Blaž
62'
15 - Kajtazovič Luka
62'
4 - Petje Comuzzi Maj
Zagorje
Minuta
Igralec
42'
3 - Božjak Patrik
42'
8 - Eberl Bor
55'
15 - Kovačič Urban
55'
2 - Buzina Luka
62'
10 - Prašnikar Leon
62'
9 - Trdin Gašper

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4